یکشنبه , ۴ آبان ۱۳۹۹

تجاوز مهران به دختر 14 ساله / آخر و عاقبت دوستی اینترنتی

این پرونده از اواخر هفته گذشته با شکایت دختر ۱۴ ساله ای به نام نازنین که به همراه پدرش به کلانتری آمده بود ، آغاز شد.

پدر نازنین به مأموران گفت: “جمعه شب ، پس از بازگشت دخترم به خانه ، متوجه شدم که او از نظر روحی و جسمی آشفته است. دخترم تب شدیدی داشت و ما فکر می کردیم که ممکن است به کرونا  مبتلا شده باشد ، بنابراین ما نازنین را به بیمارستان ، اما او آنجا بود. ” من فهمیدم که و تب او ناشی از کرونا نبوده و وی توسط شخصی به نام مهران فریب خورده و مورد تعرض قرار گرفته است و اکنون ما از این جوان شکایت داریم.

پس از طرح این شکایت ، پرونده به شعبه ۱ دادگاه کیفری استان البرز ارسال شد و نازنین درباره موضوع پرونده به قاضی گفت: من مهران را از سه ماه پیش در یکی از شبکه های اجتماعی ملاقات کردم. او ادعا کرد که در یک مرکز خرید بوتیک دارد و در زمان آشنایی ما به من علاقه مند شده بود و دوست داشت یکدیگر را از نزدیک ببینیم. من به ملاقات حضوری اعتراض کردم تا اینکه با زبان چرب او قانع شدم که به محل کار خود بروم. روز جمعه به پدر و مادرم گفتم که با یکی از همکلاسی هایم هستم و به این بهانه به محل قرار ملاقات ، یعنی بوتیک مهران رفتم. چند دقیقه بعد از ورود به مغازه مهران ، او در را قفل کرد و به من حمله کرد.

پس از اظهارات شاکی نوجوان ، تحقیقات برای شناسایی متهم آغاز شد و مشخص شد که وی مالک بوتیک مورد نظر نیست و فقط به عنوان شاگرد در آنجا کار می کند. و روز جمعه با توجه به خلوت بودن پاساژ به‌دلیل شیوع بیماری کرونا از فرصت استفاده کرده و دختر نوجوان را مورد آزار و اذیت قرار داده است.

قاضی پرونده پس از شنیدن اظهارات شاکی ، دستور بازداشت صادر کرد.

روزنامه ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *