فواید باورنکردنی مدیتیشن صبحگاهی

meditation_orig
ب

مدیتیشن صبحگاهی می تواند به شما کمک کند تا به محض بیدار شدن از خواب تمرکز داشته باشید ، و حتی ممکن است سطح استرس خود را در طول روز پایین نگه دارید.

فواید مراقبه صبحگاهی

یک ورزش مدیتیشن روزانه می تواند فواید زیادی برای سلامت جسمی داشته باشد. و اگر صبح زود مدیتیشن کنید ، ممکن است به شما در داشتن یک روز آرام کمک کند.

۱. سطح استرس و اضطراب را کاهش دهید

اگر به محض بیدار شدن از باقیمانده روز خود مضطرب شدید و از لیست کارها استرس دارید ، صبح مدیتیشن کنید و ببینید تأثیر آن بر بقیه روز شما چیست.

در واقع ، مدیتیشن صبحگاهی ممکن است توانایی شما در کنترل استرس و اضطراب در اواخر روز را بهبود بخشد. این به این دلیل است که مدیتیشن می تواند واکنش آمیگدالا ، بخشی از مغز مسئول پاسخ دادن به استرس شما را کاهش دهد.

۲- بهبود روحیه

تحقیقات نشان داده است که هر روز ۱۰ دقیقه مدیتیشن می تواند باعث تقویت خلق و خو و کاهش استرس شود.

همانطور که روز خود را با مراقبه صبحگاهی آغاز می کنید ، ممکن است بلافاصله احساس خلق و خوی خود را بهبود ببخشید و هر روز صبح که این روال را ادامه دهید ، مزایای آن می تواند قسمت بزرگی از زندگی شما باشد.

۳- بهره وری و تمرکز را افزایش دهید

برخی از کارآفرینان با عملکرد بالا ، مراقبه را بخشی از برنامه صبحانه خود می دانند تا ذهنیت درستی داشته باشند و برای روز بعد آماده شوند.

تحقیقات نشان داده است که مراقبه می تواند باعث افزایش غلظت و افزایش بهره وری شود. حتی اگر این مزایا بلافاصله احساس نشوند ، یک مراقبه روزانه صبحگاهی می تواند با گذشت زمان موفقیت شما را بیشتر کند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.