بازیگر نقش ستار در سریال کوبار + همسرش

ارمیا قاسمی ، بازیگر نقش ستار در سریال کوبار ، قبل از ورود به دنیای بازیگری به عنوان مدل کار می کرد. با بیوگرافی این بازیگر آشنا شوید.

ارمیا قاسمی در سال ۱۳۶۷متولد شد. وی یک برادر دارد و هنوز ازدواج نکرده است. این بازیگر دو بار در کنکور پذیرفته شده است ، اما هر بار ترجیح می دهد تحصیل را رها کند. بار اول در رشته مهندسی عمران و بار دوم در رشته مهندسی معدن پذیرفته شد ، اما ظاهرا علاقه ای به مهندسی ندارد و ترجیح او کار در رشته هنر است.

 

ارمیا به طور اتفاقی وارد عرصه مدلینگ شد. ماجرا با ارسال عکس های او در فیس بوک آغاز شد تا اینکه ، پس از دیدن این عکس ها ، به او پیشنهاد شد که مدل شود.

 

گرچه ارمیا در ابتدا این شغل را قبول می کرد ، اما مدلینگ کاری نبود که بخواهد تمام وقت و انرژی خود را صرف آن کند ، بنابراین او به دنبال فرصتی بود تا به عنوان بازیگر جلوی دوربین برود ، اگرچه قبل از آن نیز یک شغل آزاد داشت.

ارمیا با ثبت نام در کلاس های بازیگری سعی کرد زمینه ورود خود به این عرصه را فراهم کند و سرانجام در سال ۹۳ این فرصت را از دست داد و قاسم جعفری کارگردان مشهور برای بازی در فیلم عین شین قاف به او اعتماد کرد.

Ermia Ghasemi Nasimfun.com 41 1280x720 1 - بازیگر نقش ستار در سریال کوبار + همسرش

در این فیلم که در واقع کلمه عشق نامیده می شود ، ارمیا همچنین با بازیگران برجسته ای مانند سیما تیرانداز و بهاره کیان افشار همبازی بود ، اما این بازیگر تازه کار به دنبال فرصت های بیشتر برای نشان دادن هنر و توانایی های خود بود.

 

او موقعیت بعدی را در سری آسپرین از دست داد. این مجموعه که در سال ۹۴ برای شبکه نمایش خانگی تولید شده است ، توسط فرهاد نجفی نوشته و ساخته شده است.

 

آسپرین داستان یک تیم چهار نفره از نخبگان روانشناسی است که به طور مخفیانه پروژه های تحقیقاتی به نام آسپرین را دنبال می کنند ، که در مورد بیماران مبتلا به زوال عقل است ، اما نتایج تحقیقات انتظار آنها نیست. سالها بعد ، پزشکی به نام صبوری روند تحقیق را به تنهایی ادامه می دهد ، اما موفق نمی شود. همه چیز ناراحت می شود ، خصوصاً وقتی نیما ، مردی که در این آزمایشات صدمات زیادی دیده است ، سعی می کند گذشته خود را کشف کند ….

7496053 4304 b - بازیگر نقش ستار در سریال کوبار + همسرش

ارمیا قاسمی در سال ۹۶جلوی دوربین فریدون حسن پور رفت و در سریال کوبار نقش اصلی را ایفا کرد. نقش او به عنوان ستار بسیار مورد توجه قرار گرفت و ارمیا ، که در سریال آسپرین شناخته می شد ، مشهورتر شد.

کلیدواژه : ارمیا قاسمیسریال
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید