نانسی عجرم کیست + زندگی شخصی و همسرش

nancy 6
ب

بیوگرافی نانسی عجرم و زندگی شخصی و همسرش

در سال ۱۹۸۳ ، آقای نبیل عجرم و خانم ریموندا عون اولین فرزندشان را در بیروت به دنیا آوردند و نام او را نانسی گذاشتند.

پدر نانسی او را از کودکی ترغیب می کرد که آواز بخواند. نانسی عجرم با حمایت پدرش توانست در چندین برنامه تلویزیونی از جمله استعدادهای کوچک در ده سالگی و ستاره های فردا در دوازده سالگی ظاهر شود و در هر دو جایزه اول را از آن خود کند. وی سپس به تمرین صدا و موسیقی پرداخت و پیش از رسیدن به هجده سالگی در سندیکای هنرمندان لبنان پذیرفته شد.

عکس کودکی نانسی

اولین آلبومهای او (محتاجا لک: من به تو احتیاج دارم) و (منظورم شیل آیونک: چشمهایت را از من برگرد) خیلی موفق نبودند ، بنابراین او مدیر برنامه ای به نام جیگی لامارا را برای سازماندهی فعالیتهای خود استخدام کرد و در سال ۲۰۰۳ ، این رشته با استقامت بیشتری آلبوم (یا سلام) و تک (آخاسمک آه) را منتشر کرد که توجه همه را به خود جلب کرد و به تیتر یک رسانه فرهنگی لبنان تبدیل شد. همه در مورد ظاهر ستاره ای صحبت می کردند که نه تنها صدای زیبایی دارد بلکه چهره ای جذاب و منحصر به فرد دارد که می تواند محبوبیت او را دو چندان کند.

عکس کودکی و نوجوانی نانسی عجرم

نانسی در جستجوی بی گناهی کودکانه

البته نانسی نمی خواست در قالب یک زن زیبا و جذاب جذاب شود. او می خواست تصویر یک دختر ساده ، معصوم و زیبا را نشان دهد. او این رویکرد را در آلبوم های بعدی خود مانند (آه و ناس) ، (یا طباطباب) و آلبوم های ویژه کودکان (شاخبات شاخابیت) و (چشم باتفکر) حفظ کرد و رکورد های شگفت انگیزی را در فروش آلبوم به ثبت رساند. . نانسی در سال ۲۰۰۸ برنده جایزه موسیقی Wold شد.

در سال ۲۰۰۵ وارد دنیای تبلیغات شد و با یک شرکت معروف نوشیدنی و همچنین یک شرکت طلا و جواهر قرارداد منعقد کرد. در سال ۲۰۰۳ ، ۲۰۰۵ و ۲۰۰۷ وی برنده جایزه Morx ، و در سال ۲۰۰۷ برنده جایزه موسیقی Mobinil شد. در سال ۲۰۱۰ ، نانسی عجرم آهنگ جام جهانی (Shoja Alamk) را به زبان عربی خواند.

عکس های نانسی عجرم

نانسی عجرم در سال ۲۰۰۸ پس از یک رابطه عاشقانه با دندانپزشک خود به نام فادی الهاشم ازدواج کرد. در سال ۲۰۰۹ ، وی به عنوان سفیر حسن نیت یونیسف در خاورمیانه و شمال آفریقا انتخاب شد.

نانسی با یک دندانپزشک ازدواج کرده و دارای دو دختر به نام های میلا و الا است

طبق وب سایت نوایم ، همسر نانسی عجرم شخصیتی استثنایی ، با فرهنگ و گرما دارد و یافتن شخصی با چنین ویژگی هایی بسیار دشوار است. وی علاوه بر اینکه دندانپزشک کاربلد است ، همسری مهربان و وفادار است. نانسی عجرم بیمار دکتر فادی الهاشم بود و دو سال بود که به مطب وی مراجعه می کرد. در این مدت ، این دو عاشق یکدیگر می شوند اما از گفتن حقیقت خجالت می کشند.

عکس های نانسی عجرم

فادی الهاشم اعتراف می کند که وقتی عاشق نانسی شدم ، با خودم فکر کردم که او یک کودک است و چگونه من عاشق یک کودک شدم؟! یک بار ، هنگامی که نانسی برای بازدید از دبیر دفتر هزینه می کرد ، فادی الهاشم به او گفت: لطفا خانم عجرم ، شما مانند خواهر کوچک من هستید. این جمله نانسی را بسیار ناامید و ناامید می کند.

اما سرانجام با وساطت دوستان و خانواده نانسی ، این دو با هم جمع می شوند. نانسی در سال ۲۰۰۹ دختر اول خود ، میلا و دختر دومش الا در سال ۲۰۱۱ به دنیا آورد. نانسی برای به دنیا آمدن دختر اولش ترانه (God Raise Mila) را خواند.

عکس های نانسی عجرم

نانسی از کودکی خود راضی نیست

نانسی می گوید که از کودکی مورد آزار و اذیت قرار گرفته است و گاهی اوقات این موضوع را به خانواده ، خصوصاً پدرش یادآوری می کند. او در این باره می گوید:

“من خودم امروز مادر هستم و می گویم اگر یکی از دخترانم صدای زیبایی داشته باشد ، من او را از کودکی رها نمی کنم و قبل از اینکه بفهمد از زندگی چه می خواهد و از حوزه صدا آگاه شود” با این حال ، همه آن مسابقات و ماجراهای من را به تجربه عالی و مهارتهای حرفه ای رساند ، و من از پدرم بخاطر آن تشکر می کنم. ”

برخی از سوالات شخصی نانسی عجرم به نقل از وب سایت layalina

 

کشور مورد علاقه شما بعد از کشور خود:

ایتالیا

هنگام خروج از خانه چه چیزی در کیف خود می گذارید؟

حوله های کاغذی معطر

از کودکی آرزو داشتید چه کار کنید؟

معلم مدرسه

خواننده مورد علاقه:

عبدالحلیم حافظ هنرمند فقید

الگوی شما در زندگی:

هر شخصی که با خودش و مردم صادق باشد.

کدام ویژگی اخلاقی را بیشتر دوست دارید؟

سخاوت و خامه

با کدام یک از اعضای خانواده راحت ترید؟

مادرم

راز محرم؟

دوست همیشگی من ریتا (ریتا یک متخصص زیبایی و آرایشگر نانسی عجرم است)

وقت خود را به دور از نور و صحنه کجا می گذرانید؟

استخرهای شنا و چشمه های آب گرم

عکس های نانسی عجرم

با اولین حقوق خود چی خریدی؟

ساعت مچی

مارک مورد علاقه لباس:

منظورم برند خاصی نیست. من هر چیز خاصی را دوست دارم. (نانسی شیک پوش است ، متنوع است و عاشق خرید از فروشگاه های لباس لندن است و علاقه زیادی به دامن های بلند دارد و ضعف او در خرید کیف های دستی بسیار شدید است. او در خانه سه تا چهار کمد پر از کیف دستی دارد.)

 

آیا شهامت عذرخواهی در شب سال نو را دارید؟

بله حتما. همه اشتباه می کنند و من فکر می کنم عذرخواهی اعتراف به اشتباه و تمایل به جبران آن و تکرار نکردن آن است. در عین حال ، عذرخواهی به یک شخصیت بالغ و زندگی بهتر منجر می شود.

چگونه خود را از نظر مادی و معنوی برای سال جدید آماده می کنید؟

سال نو یکی از زیباترین تعطیلات است. ما همه چیز را چند روز قبل از سال نو آماده می کنیم و آنچه برای ما بسیار مهم است جمع شدن اعضای خانواده در کنار هم است.

آیا شخصاً خانه را برای سال جدید آماده می کنید؟

بله ، البته ، صادقانه بگویم ، من در این موقع از سال بسیار احساس خوشبختی می کنم زیرا احساس خاصی نسبت به خانه دارد.

سال نو یکی از تعطیلاتی است که باید در آن بیشتر به هدیه دادن و کمک به دیگران فکر کنیم. شما چی فکر میکنید؟

من همیشه به افرادی فکر می کنم که به دلیل شرایط خاص قادر به جشن سال نو نیستند. من به خصوص در مورد یتیمان یا افرادی که کسی ندارند فکر می کنم. من همیشه تا می توانم به آنها و نیازمندان کمک می کنم و همیشه آماده کمک به فقرا هستم. دادن و کمک به دیگران نه تنها نیازمندان را خوشحال می کند ، بلکه احساس شادی و خوشبختی واقعی را در ما بیدار می کند.

بسیاری از افراد به نانسی حسادت می ورزند زیرا او از معدود هنرمندانی است که هم در زمینه هنر و هم در زندگی شخصی و خانوادگی موفق بوده است؟

حسادت مشکلی ندارد اما من حسادت را که باعث آزار و اذیت شود دوست ندارم. برای شما آسان نیست که هم در کار و هم در خانواده موفق باشید. این مهم آنقدر انرژی از من گرفته است که حتی گاهی باعث شده خودم را فراموش کنم. اما خوشحالم و از خدا می خواهم به من نیرو دهد تا همیشه در کنار خانواده و مردم باشم.

 

آیا به ترک دنیای موسیقی فکر کرده اید؟

وقتی احساس کنم مردم از من خسته شده اند و مرا تحمل می کنند ، دنیای موسیقی را ترک خواهم کرد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *