سریال کره ای پادشاه ابدی The King: Eternal Monarch

سریال کره ای پادشاه ابدی The King: Eternal Monarch / بازیگران

همه چیز درباره سریال کره ای پادشاه ابدی The King: Eternal Monarch

یک سریال تلویزیونی کره جنوبی با بازی لی مین هو ، کیم گو یون و وو دو خوان است. این مجموعه با ژانری درام ، عاشقانه ، فانتزی و علمی و در آوریل سال 2020  توسط استودیوی اژدها تولید می شود.

همه چیز درباره سریال کره ای پادشاه ابدی The King: Eternal Monarch

داستان
این داستان در مورد دو جهان و دو جهان موازی است. یکی از جهان ها متعلق به جمهوری کره است ، اما جهان دیگر متعلق به پادشاهی کره است (یعنی در یک جهان موازی به جای جمهوری ، یک امپراتوری کره وجود دارد). وقتی او می خواهد لی گون را نیز بکشد ، کسی جلوی او را می گیرد. لی گون حتی اگر کودک بود ، همه چیز را در ذهن خود ثبت می کند.

عموی لی گون که اکنون در دنیای خودش به عنوان یک خائن و قاتل امپراطور شناخته می شود ، به جنگل بامبو فرار می کند و به طور اتفاقی دروازه بین دو جهان موازی را پیدا می کند و در آنجا فرار می کند و …

 

بازیگران

لی مین هو به عنوان لی گون

  • لی مین هو به عنوان لی گون

لی مین هو (Hangul: 이민호 ؛ هانجا: 李敏 鎬) (متولد 22 ژوئن 1987) بازیگر و خواننده کره جنوبی است.

] او بازیگری را در سریال های کوتاه درام از سال 2006 آغاز کرد و بعداً در سریال “دلیل بازی در نقش گو جون پیو در مجموعه تلویزیونی پسران فراتر از گلها” شناخته شد.

این داستان در اصل از یک مانگای ژاپنی به نام Hanauri Dango نوشته شده توسط Kamio Yuko گرفته شده است.

سپس در مجموعه تلویزیونی کمدی عاشقانه ، سلیقه شخصی و در سریال اکشن و عاشقانه شکارچی شهر ، به عنوان بازیگر درام معرفی شد و بر محبوبیت خود در این مجموعه افزود.

وی در سریال ایمان (نسخه دوبله شده آن نیز از تلویزیون ایران به نام سرنوشت (مجموعه تلویزیونی) پخش شد) و در سریال وراث (سریال کره ای) بازی کرده است.

گانگنام از شبکه شو پخش شد و گمانه زنی ها در مورد رابطه او با با سوزی از گروه می سی سی پی از زمان حضور سوزی در صفحه خصوصی Gangnam Blues آغاز شد.

آخرین فیلم او شکارچیان فضل است ، تولید مشترک کره و چین در سال 2016. افسانه دریای آبی نیز سریالی بود که قبل از رفتن به ارتش بازی می کرد ، که از 17 نوامبر برای 20 قسمت از SBS پخش شد و مورد استقبال بسیاری قرار گرفت.

کیم گون یون به عنوان یونگ تائه اویل

  • کیم گون یون به عنوان یونگ تائه اویل

کیم گون یون ، متولد 2 جولای 1991 ، بازیگر کره جنوبی است. وی با فیلم A Muse در سال 2012 به خوبی توانست ظاهر شود که چندین جایزه بهترین بازیگر نقش مکمل زن در کره جنوبی را به دست آورد و بعداً در سالهای بعد در فیلم های مهیج مانند Monster Criminal (2014) ، Coin Girl (2015) بازی کرد. ) و خاطرات شمشیر (2015) ظاهر شد. سپس کیم با حضور در تلویزیون دام پنیر (2016) و The Guardian: The One and Only God (2016-2017) در تلویزیون ظاهر شد و در تلویزیون ظاهر شد که مورد استقبال قرار گرفت.

جوانان و تحصیلات
در سال 1994 ، زمانی که او چهار ساله بود ، خانواده کیم به پکن چین نقل مکان کردند و 10 سال در آنجا زندگی کردند. کارگردان جونگ جی وو که معتقد به تربیت اوست ، می گوید: “او به طور طبیعی کنجکاو و شجاع است ؛ از این نظر قوی است که به راحتی تحت تأثیر او قرار نمی گیرد ؛ فقط به خاطر این کارها انجام نمی دهد.” “بگذارید دیگران این کار را انجام دهند.” کیم بعد از اینکه بارها و بارها با همسرش گریه می کرد ، بارها و بارها گریه می کرد. کیم تصمیم گرفت که یک فیلمساز شود. اما او فرصتی پیدا کرد که به تئاتر برود. وی وارد دانشکده نمایش در دانشگاه ملی هنر کره شد.

وو دو هوان به عنوان جو یون سب

  • وو دو هوان به عنوان جو یون سب

وو دو هوان (متولد 12 ژوئیه 1992) بازیگر کره جنوبی است. وی بیشتر به خاطر بازی در سریال های تلویزیونی Save Me (2017) ، Mad Dog (2017) و Tempt (2018) شناخته شده است. وی که فارغ التحصیل دانشگاه دنکوک است ، تجربه های مختلفی در زمینه بازیگری و فیلم دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *