مهراد جم کیست + رابطه با دنیا جهانبخت

مهراد جم کیست + رابطه با دنیا جهانبخت
ب

محسن سعیدی کیا و نام هنری مهراد جم در ۱۴ مرداد ۱۳۷۶ در آبادان متولد شد. این خواننده جوان در حال حاضر در تهران زندگی می کند.

ازدواج مهراد جم

آیا کنجکاو هستید که بدانید این هنرمند جوان متاهل است یا مجرد؟ باید بگوییم مهراد جم مجرد است و هنوز ازدواج نکرده است.
فعالیت

در مورد اولین فعالیت هنری به صورت جدی مهراد جم باید به ترانه‌ سرایی و آهنگ سازی قطعه میثم ابراهیمی به نام «جان جان» در بهمن سال ۹۷ اشاره کرد. سپس قطعه «شمال»که نخستین آهنگ مهراد جم به شمار می رود نیز در تاریخ ۹ اردیبهشت ۹۸ منتشر شد و قطعه بعدی این خواننده جوان هم به نام «غمت نباشه»، در تاریخ ۳۰ اردیبهشت منتشر شد، یعنی ۲۱ روز بعد از انتشار نخستین تک آهنگ او!

به این ترتیب در کمتر از یک ماه و تنها با دو آهنگ توانست در شبکه های اجتماعی نامی برای خود دست و پا کند و حتی موتورهای جستجوی گوگل را درگیر خود کند.

مهراد جم کیست + رابطه با دنیا جهانبخت

سبک آواز مهراد جام چیست؟

در دو آهنگ منتشر شده توسط وی دیده می شود که جم سعی دارد سبک خود را به رپرهای زیرزمینی نزدیک کند. اما شاید به نظر متخصصان این حوزه ، او در این زمینه موفق نبوده است ، زیرا آهنگ ضعیف او و صدایی که به دلیل تنظیم یکسان در هر دو اثر شبیه به هم است ، باعث کپی برداری بیشتر سبک آهنگ های مهراد جام شده است. چند اثر رپ دیگر مشابه یک اتفاق جدید در موسیقی پاپ ایران است!

خلاصه بر اساس آنچه گفته شد ، این عوامل و این سبک کار در روزگار حاضر ممکن است وی را به سمت پیشبرد بیشتر سوق دهد ، اما بدون شک در آینده این عوامل از جمله دلایل افزودن وی به خوانندگانی خواهد بود که پس از مدت کوتاهی از فعالیت هنری ، تاریخ انقضا آنها در حال آمدن است و دیگر خبری از قطعات مرسوم ، مد روز یا فعالیت های آنها در زمینه موسیقی نیست.

این خواننده نوظهور به دلیل پشتیبانی چند جانبه در انتشار آهنگ دوم خود موفق بود. یکی از دلایل اصلی این حمایت چند جانبه حضور مسعود جهانی به عنوان سازمان دهنده آن بود. شخصی که کارهای برخی از خوانندگان محبوب امروز از جمله هوروش بند را تنظیم می کند. حمایت مسعود جهانی از مهراد جام به حدی بود که مدتی جایگزین تصویر این خواننده در صفحه اینستاگرام خود شد!

ارتباط با دنیا جهانبخت

چند روزی از عکس ها و فیلم های دونفره وی با دنیا جهانبخت یکی مدل های اینستاگرامی در شبکه های اجتماعی حاشیه ساز شده است.

دنیا جهانبخت  متولد ۶۷ و یکی از سلبریتی های اینستاگرامی است که با حواشی های اخیر خود توانست نام خود را سر زبان ها بیاندازد.

مهراد جم کیست + رابطه با دنیا جهانبخت

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *