اشتباهات آرایشی که سن تان را بالا میبرد

آرایش گاهی می تواند شما را جوان و زیباتر نشان دهد اما گاهی اوقات با یک سری اشتباهات در آرایش سن خود را بالا می برید. سن خانم ها معمولاً به سبک آرایش آنها بستگی دارد ، بعضی از خانم ها ناخواسته باعث می شوند اشتباهاتشان بزرگتر از سن واقعی خود باشد.

Thick eyeliner - اشتباهات آرایشی که سن تان را بالا میبرد

خط چشم ضخیم

خط چشم ضخیم برای خانم های جوان مناسب است و چشم های آنها را زیباتر می کند اما در خانم های مسن باعث می شود چین و چروک ها بهتر به نظر برسند و سن شما بیشتر به چشم می آید.

long hair - اشتباهات آرایشی که سن تان را بالا میبرد

موی بلند

داشتن موهای بلند برای خانمها جذاب است و جوانی آنها را نشان می دهد اما با افزایش سن برعکس عمل می کند و پیرتر به نظر می رسد. موهای کوتاه را انتخاب کنید تا در سنین پیری جوان تر به نظر برسید.

Do not use sunscreen - اشتباهات آرایشی که سن تان را بالا میبرد

از ضد آفتاب استفاده نکنید

ضد آفتاب برای همه افراد ، از کودکان تا افراد مسن ، شما که پیر هستید و می خواهید علائم جوانی را ببینید ، ضروری است ، حتما هر روز به طور منظم از ضد آفتاب استفاده کنید.

Bold and dark lipstick - اشتباهات آرایشی که سن تان را بالا میبرد

رژلب پررنگ و تیره

ممکن است فکر کنید اگر بیشتر رژ لب بزنید و رنگهای جیغ را انتخاب کنید جوانتر به نظر می رسید اما سخت در اشتباهید ، باید مانند دختران نوجوان از رژ لبهای نرم و سبک استفاده کنید تا سن شما کمتر نشان داده شود.

Glossy makeup - اشتباهات آرایشی که سن تان را بالا میبرد

آرایش اکلیلی و براق

 

اگر می خواهید سن خود را پنهان کنید ، از آرایش براق و اکلیلی بگذرید، آرایش براق باعث ایجاد چین و چروک صورت می شود و سن شما را آشکار می کند.

کلیدواژه : آرایشآرایش صورت
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید