پ
رابطه ریحانه پارسا و پسر سفیر جنجالی شد + عکس

رابطه جدید ریحانه پارسا و پسر سفیر جنجالی شد + عکس

رابطه جدید ریحانه پارسا به نقل از شما نیوز : شب گذشته ، امین فردین (گزارشگر) با انتشار ویدئویی در اینستاگرام و یوتیوب خود ، از رابطه پنهانی ریحانه پارسا و پسر سفیر ایران خبر داد. امیرحسین مرادیان (پسر سفیر ایران در دانمارک) همسر آناشید حسینی در اینستاگرام خود از طلاق از همسرش خبر داد. […]

رابطه جدید ریحانه پارسا

به نقل از شما نیوز : شب گذشته ، امین فردین (گزارشگر) با انتشار ویدئویی در اینستاگرام و یوتیوب خود ، از رابطه پنهانی ریحانه پارسا و پسر سفیر ایران خبر داد.

امیرحسین مرادیان (پسر سفیر ایران در دانمارک) همسر آناشید حسینی در اینستاگرام خود از طلاق از همسرش خبر داد. این به دلیل حاشیه هایی است که برای زندگی آنها ایجاد شده است!

آناشید حسینی و همسرش امیرحسین مرادیان پسر سفیر ایران

آناشید حسینی و همسرش امیرحسین مرادیان پسر سفیر ایران

واکنش آناشید حسینی همسر سابق امیرحسین مرادیان به ارتباطش با ریحانه پارسا

رابطه ریحانه پارسا و پسر سفیر جنجالی شد + عکس

سیده آناشید حسینی مدل ایرانی متولد 4 بهمن 1370 در اهواز و فارغ التحصیل لیسانس معماری است. آناشید حسینی در زمینه مدل سازی و طراحی لباس فعالیت می کند و در فضای مجازی و صنعت مد به عنوان یک مدل ایرانی شناخته می شود. آناشید به دلیل طراحی های خاص و منحصر به فرد خود به عنوان بهترین طراح لباس در این زمینه معرفی شده است.

ریحانه پارسا متولد 4 اسفند 1377 در تهران است. وی در رشته نمایش از هنرستان فارغ التحصیل شد. در 21 سالگی با مهدی کوشکی ازدواج کر  و کمتر از یک سال بعد طلاق گرفت.

رابطه ریحانه پارسا و پسر سفیر جنجالی شد + عکس

ریحانه پارسا و همسر سابقش مهدی کوشکی که به تازگی از یکدیگر جدا شدند !


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید