قسمت آخر سریال زبان عشق / ماجرا و داستان

سریال هندی زبان عشق Thapki Pyar Ki  با بازی جیگیاسا سینگ در نقش “تاپکی بیهان پندی” ، “وانی چاتوردی” و مانیش گوپلانی در نقش “بیهان بالویندر پندی” مخاطبان زیادی را به خود جلب کرد.

قسمت آخر سریال زبان عشق

وانی چاتوردی که به دلیل لکنت زبان خود او را تاپاکی می نامند ، دختری مهربان و باهوش است که هرگز امید خود را از دست نداده و اجازه نمی دهد لکنت زبان مانع پیشرفت او در زندگی شود. تاپاکی به دلیل لکنت زبان هیچ گونه پیشنهاد ازدواج دریافت نمی کند و حتی اگر هم دریافت کند برای افراد مناسب نیست.

بعد از اینکه قلب او توسط یک بیمار روانی شکسته است که در سریال ها و فیلم های هندی به وفور یافت می شود ، در یک شبکه خبری به نام اخبار ۳۶۵ استخدام می شود که متعلق به شخصی به نام تارو پندی است و با پشتکار و تلاش او ، تاپکی تارو جذب او می شود توجه او و این دو عاشق یکدیگر می شوند.

داستان زبان عشق

تارو به خانواده اش می گوید که او می خواهد با تاپاکی ازدواج کند و مادر تارو ابتدا قبول می کند ، اما وقتی فهمید تاپاکی لکنت دارد ، کاری می کند تا تاپاکی با برادر تارو کمک کند. بیهان ازدواج می کند. بیهان برادر ناتنی تارو و پسر خوانده خانواده پندی است. تاپکی از بیهان متنفر است زیرا او قبلاً تاپکی را مسخره می کرد. مادر تارو وقتی فهمید که او هنوز عاشق تاپاکی است ، می خواهد او با شرادا ، دختر مورد علاقه خود ازدواج کند.

بیهان و تاپاکی متوجه می شوند که شرادا به اندازه او نشان نمی دهد و آنها می خواهند مانع ازدواج او با تارو شوند اما موفق نمی شوند. شرادا از او متنفر است زیرا همه او را مورد احترام و احترام خود قرار می دهد و او همیشه سعی در آزار و اذیت او دارد ، حتی تا سر حد کشتن او. البته مادر شوهرش واسو نیز از این طریق با او همکاری می کند. اما هرگز موفق نمی شوند.

اوضاع به همین منوال پیش می رود و تاپاکی و بیهان به هم علاقه مند می شوند و می خواهند رابطه خود را تجدید کنند اما این بار تارو به عشق آنها حسادت می کند و می خواهد جلوی این اتفاق را بگیرد و در این بین اتفاقاتی می افتد.

تاپاکی چاتورودی (جیگیاسا سینگ) دختری سرزنده و باهوش است که لکنت زبان دارد اما هرگز امید و اعتماد به نفس خود را از دست نمی دهد و اجازه نمی دهد لکنت زبان به مانعی در زندگی او تبدیل شود. تاپاکی به دلیل این مشکل هیچ پیشنهادی برای ازدواج نکرده است. یک بار مردی به نام دیواکار میشرا (هاردیک سنگانی) به او معرفی می شود که قد کوتاهی دارد اما او نیز به دلیل لکنت زبان از ازدواج با تاپاکی امتناع می کند و تاپاکی قلب او را می شکند.

پس از مدتی ، تاپاکی در یک برنامه تلویزیونی به نام “خبر ۳۶۵” در یک کانال تلویزیونی استخدام می شود. تروی پاندی ، صاحب این برنامه ، فردی تحصیل کرده و محترم است. پس از مدتی ، تاپاکی و خانواده اش برای زندگی به منطقه دیگری نقل مکان می کنند ، اما با تلاش او اجازه نمی دهد که مشکلی در روند کار خود ایجاد کند و این مسئله روی تروی تأثیر می گذارد. یکی از همکاران تاپاکی به او حسادت می کند و سعی می کند برای او دردسر ایجاد کند. با این حال ، با گذشت زمان ، تاپکی و تروی به یکدیگر علاقه مند می شوند.

تروی به خانواده اش اطلاع می دهد که قصد ازدواج با تاپاکی را دارد. همه خانواده با او موافق هستند اما مادرش واسو پندی به دلیل لکنت زبان تاپکی را دوست ندارد. روز عروسی ، واسو از پسر خوانده خود بیهان (مانیش گوپلانی) می خواهد غذای تروو را مسموم کند و در نتیجه تروو غش می کند. تاپاکی از این موضوع وحشت کرده و مجبور به ازدواج با بیهان می شود. مادر واقعی می خواهد که او با دختری به نام شرادا (مونیکا کانا) ازدواج کند و این اتفاق می افتد و شرادا با تروی ازدواج می کند. شرادا تاپاکی را دوست ندارد و اغلب علیه او توطئه می کند.

یک روز ، تاپکی واسو (مادر ترووی) را از یک تصادف نجات می دهد و واسو از رفتار گذشته اش با تاپاکی پشیمان می شود. با گذشت زمان ، بیهان اکنون عاشق تاپاکی شده است. واسو از تاپاکی می خواهد که بایار را ترک کند ، اما تاپاکی که از زندگی با بیهار راضی و راضی است ، قبول نمی کند. تروی همچنین به عشق بین تاپاکی و بیهان حسادت می ورزد و سعی در ایجاد اختلاف و جدایی بین آنها دارد.

خانواده واقعی بیهان ، از جمله مادر واقعی او ، کوزی جیزوال (اسمیت سینگ) و عموی یا ناپدری وی ، به نام جیزوال (همانت چودری) ، وی را پیدا کرده و به نزد او می آیند. آنها از بیهان می خواهند که یکی از کلیه های خود را به پسرشان جان (آکاش تالوار) بدهد که ناگهان متوجه می شود بیهان با کلیه به دنیا آمده است. تاپاکی به بیهان می گوید به هر حال خانواده اش کلیه او را می خواهند اما بیهان او را باور نمی کند. تاپاکی باردار می شود و نامه ای به بیهان می نویسد تا او را در مورد بارداری خود آگاه کند ، اما خانواده بیهان مانع از رسیدن نامه به بیهان می شوند.

یک روز ، تاپاکی بیرون می رود و تصادف می کند و کودک را در رحم خود از دست می دهد….

 

gossip 1485849628 - قسمت آخر سریال زبان عشق / ماجرا و داستان

Thapki Pyar Ki 3 - قسمت آخر سریال زبان عشق / ماجرا و داستان Thapki Pyar Ki 2 - قسمت آخر سریال زبان عشق / ماجرا و داستان

 

کلیدواژه : سریال
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید