چگونه لب ها را قرینه سازی و روشن کنیم

قرینه سازی و روشن کردن لب ها
ب

قرینه سازی و روشن کردن لب ها

درست مثل لایه برداری صورت که باعث جذب یک کرم بسیار زیبا روی پوست می شود ، پوست لب نیز به زیبایی نیاز دارد و باعث می شود رژ لب به مدت طولانی زیبا و زیبا باشد. متأسفانه ، زنان به همان اندازه که به پوست صورت خود اهمیت می دهند لب های خود را فراموش می کنند. قبل از آرایش ، لب های خود را با مرهم لب یا وازلین و شکر لایه برداری کنید. وازلین و شکر سفید برای زیبایی لب بهترین هستند.

زیر لب

به منظور تقارن لب ، باید پایه لب خوبی داشته باشید. می توانید از فونداسیون لب استفاده کنید ، اما اگر آن را در خانه ندارید ، کرم پودر و پنکیک را روی لب های خود بزنید تا رژ لب شما زیبا و خوش رنگ جلوه کند.

 

حفظ فرم طبیعی لب ها بسیار مهم است و سعی نکنید آن را در آرایش بیش از حد تغییر دهید زیرا باعث به هم خوردن تقارن صورت شما می شود. اما تقارن ۷ لب مسئله مهمی است که کمتر مورد توجه قرار می گیرد.

 

با خط لب ، لب بالایی را با خط بینی تراز کنید. سپس با خط لب کل دور لب و زیر لب را علامت گذاری کنید و گوشه های لب را فراموش نکنید. نکته این است که می توانید با نوک رژ لب ، خط تیزتر و تقارن سوراخ بالای لب ها را نیز بکشید ، که بسیار زیباتر است و تفاوت رنگی ندارد.

 

روشنایی چال بالای لب

بهتر است قبل از استفاده از رژ لب و تکمیل آرایش با استفاده از هایلایتر چال بالای لب ها را سبک کنید تا لب ها زیباتر شوند.

خط لب

این روزها دیگر رژ لب محبوبیتی ندارد و چون آرایش را غیرطبیعی می کند ، هیچ کس سراغ آن نمی رود. خط لب برای تمام آرایش ها لازم است ، فقط کافی است از رژ لب همرنگ رژ لب استفاده کنید و مطمئن شوید که رنگ رژ لب از رژ لب شما تیره نباشد ، در این صورت اتفاق ناخوشایندی رخ خواهد داد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *