دکاپاژ ابرو چیست + انتخاب رنگ برای دکاپاژ ابرو

tattooed eyebrows `
ب

دکاپاژ ابرو چیست؟

دکاپاژ به معنی اصلاح رنگ بد ابروها با تزریق رنگ جدید به پوست است ، اگرچه ممکن است فکر کنید این روش همان خال کوبی یا از بین بردن تاتوی ابرو است. اما نکته ای که باید بدانید این است که دکاپاژ همان خال کوبی نیست و تفاوت اصلی این دو روش در رنگ استفاده شده و عمق تزریق رنگدانه ها در زیر پوست است. همچنین ، پاک کننده ای که برای از بین بردن تاتو استفاده می شود باید در نظر داشته باشید که هیچ ارتباطی با دکاپاژ ندارد.

چگونه رنگی برای دکاپاژ ابرو انتخاب کنیم؟

یکی از مهمترین نکات در روند دکاپاژ ابرو انتخاب رنگ دکاپاژ ابرو است و برای اینکه بتوانیم رنگ مناسب دکاپاژ ابرو را انتخاب کنیم باید اطلاعاتی در مورد رنگها داشته باشیم و بدانیم که برای خنثی سازی هر رنگ ابرو ، ما باید چه رنگی برای دکاپاژ استفاده شود.

 

انتخاب رنگ در دکاپاژ باید به گونه ای باشد که باعث ایجاد وضعیت غیرطبیعی در صورت فرد نشود. به همین دلیل از رنگهای مکمل استفاده می شود که آنها رنگ نهایی اثر را اصلاح می کنند یا آن را با زبانی ساده خنثی می کنند تا به نتیجه مطلوب برسند.

دکاپاژ چیست؟

در اینجا چند نکته برای کمک به شما در شروع کار آورده شده است:

  • – اگر رنگ تاتو قرمز شود خنثی کننده آن زیتونی است.
  • – در مواقعی که دکوپاژ دودی با تناژ آبی زیاد باشد باید از خنثی کننده نارنجی استفاده شود.
  • – برای دودهایی که تناژ سبز بالایی دارند ، از رنگ خنثی قرمز استفاده می شود.
  • – اگر رنگ تاتو بنفش شود ، خنثی کننده آن زرد است.

دکاپاژ ابرو به دو روش انجام می شود:

روش اول این است که وضعیت مشتری در نظر گرفته می شود ، به عنوان مثال اگر او وقت کافی برای مراجعه مکرر نداشته باشد و در انجام کار خود عجله داشته باشد ، دکوپاژ و رنگ اصلی همزمان در یک جلسه انجام می شود. اما به خاطر داشته باشید که باید به مشتری بگویید حداقل دو جلسه برگزار کند تا نتیجه دلخواه را بدست آورد.

روش دوم برای مشتریانی است که وقت کافی برای مراجعه دارند و صبور هستند تا نتیجه مطلوب را بگیرند. در این روش ، دکوپاژ در سه یا چهار جلسه در مدت زمان ۲۰ روز انجام می شود. اگر به دکوپاژ نیاز دارید ، روش دوم بهترین است زیرا با تعداد جلسات بالا نتایج خوبی به شما می دهد.

دکاپاژ ابرو چیست + انتخاب رنگ برای دکاپاژ ابرو
چه موقع دکاپاژ انجام می شود؟

دکاپاژ تاتو زمانی لازم است که تاتو تغییر رنگ داده و کمرنگ یا سبز شود ، یا کسی بخواهد رنگ ابروهای خود را تیره کند. در این مرحله باید در انتخاب رنگدانه ساز هنرمند بسیار محتاط باشید.

مراحل دکاپاژ ابرو به شرح زیر است:

 

مرحله اول

در این مرحله ، همانند مرحله اول تاتو ، ابتدا پوست ابرو بی حس می شود.

 

مرحله دوم

 

مرحله دوم در دکاپاژ ابرو انتخاب سوزن است. به طور کلی ، ما دو نوع سوزن داریم ، سوزن های ۵ سر و سوزن ۳ سر ، که سوزن های ۵ سر مناسب برای ابروهای پهن و سوزن های ۳ سر مناسب برای ابروهای نازک است.

 

سپس ، در این مرحله ، قبل از شروع روند دکاپاژ ابرو ، ابتدا سوزن ابرو مناسب انتخاب می شود.

 

مرحله سوم

در این مرحله رنگ مناسب را برای ابرو انتخاب می کنیم ، سپس شروع به دکاپاژ ابرو می کنیم.

تفاوت بین دکاپاژ و پاک کننده در خال کوبی ها

دکاپاژ به معنی اصلاح رنگ بد ابروها و تغییر رنگ ابروها با تزریق رنگ جدید به پوست است ، اما برداشتن یا از بین بردن تاتو روی ابروها به معنای از بین بردن رنگ ابروها از زیر پوست یا همان مکش انجام دادن.

 

در دکاپاژ دقیقاً تمام مراحلی را که در خال کوبی ابرو انجام می شود دنبال می کنیم و نیازی به تغییر و استفاده از مواد و تجهیزات خاصی به غیر از لوازم تاتو نیستیم ، تنها تفاوت این است که فقط رنگ مورد نظر متفاوت انتخاب می شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *