درشت تر کردن چشم ها با آرایش / آموزش

درشت تر کردن چشم ها با آرایش / آموزش
ب

بیشتر خانم ها و به خصوص آنهایی که چشم های ریزتری دارند ، می خواهند با آرایش چشم های درشت تری داشته باشند، اما گاهی اوقات آنها با انجام برخی اشتباهات آرایشی اوضاع را بدتر می کنند.

ابروهای خود را تمیز و مرتب نگه دارید

برای اینکه چشم های شما درشت تر به نظر برسند باید به ابروهای خود نیز توجه کنید. اگر ابروهای شما قوس کمی داشته باشد ، چشمان شما درشت تر به نظر می رسند.

 

نحوه استفاده از سایه باعث می شود چشمان شما بزرگتر ، کوچکتر ، بلندتر یا کوتاه تر به نظر برسند. راز این است که سایه چشم خود را طوری پخش کنید که چشم شما را جلب کند.

درشت تر کردن چشم ها با آرایش / آموزش

سایه روشن

ابتدا باید زیرساخت ها را ایجاد کنید. برای این کار با یک برس مناسب سایه روشن را به پشت پلک خود بخصوص گوشه چشم ، ابتدای چشم بزنید و سپس سایه را به خوبی محو کنید.

مداد سفید داخل چشم

با مداد کرم روشن دور چشم (در قسمت داخلی چشم) را روشن کنید. این روش یکی از مهمترین و کاربردی ترین قسمتهای آرایش ظریف چشم است ، زیرا با روشن شدن قسمت داخلی پلک ، زیبایی چشم پس از زدن ریمل بارزتر می شود و چشمهای کوچک درشت تر به نظر می رسند

مژه مصنوعی

اگر می خواهید چشمان شما عروسک مانند و فانتزی باشد ، از مژه های مصنوعی استفاده کنید. البته قسمت داخلی چشم باید مژه های کوتاه تری باشد. سرانجام ، مژه ها باید طولانی تر باشند. این ترتیب باعث بزرگتر به نظر رسیدن چشم ها می شود.

مژه ها را فر نکنید

اگر برای انجام این کار تنها چند ثانیه وقت بگذارید و مژه های خود را با ریمل یا فر مژه حالت دهید ، چشمان بزرگتری خواهید داشت.

 

زیر خط چشم را با خط چشم بکشید

هنگام استفاده از خط چشم برای قسمت پایین مژه ها ، حتما آن را بین مژه ها بکشید ، حتماً آن را در قسمت سوم بیرونی چشم خود بکشید. با استفاده از برس آن را صاف کنید. خط چشم خود را تا جایی که می توانید به مژه های خود نزدیک کنید. در صورت تمایل می توانید این قسمت را سبک و انتهای آن را ضخیم کنید.

از خط چشم ضخیم خودداری کنید

اگر پشت پلک شما کوتاه است ، بدترین خطایی که می توانید مرتکب شوید ، کشیدن خط چشم ضخیم است. خط چشم تمیز کار سختی است اما نگران نباشید زیرا با تمرین بر آن مسلط خواهید شد. سعی کنید خط چشم را تا حد ممکن به مژه ها بکشید و تقارن هر دو چشم را حفظ کنید. همچنین انتهای خط چشم را در مقابل فرم طبیعی چشم کمی به سمت بالا بکشید.

درشت تر کردن چشم ها با آرایش / آموزش

صاف شدن چین و چروک های پلک

صاف شدن چین و چروک های پلک باعث عمیق تر نشان دادن چشم می شود ، به این معنی که چشم ها بزرگتر به نظر می رسند. با استفاده از سایه قهوه ای مات ، از گوشه خارجی چشم به سمت چین و چروک بروید و آن را به خوبی صاف کنید. هنگامی که می خواهید آرایش شما ضخیم تر به نظر برسد ، می توانید بالای پلک خود را به آرامی سایه زده و تاری کنید.

درشت تر کردن چشم ها با آرایش / آموزش
گوشه داخلی چشم را روشن کنید

از سایه روشن یا خط چشم روشن در گوشه داخلی چشم خود استفاده کنید تا چشم های کوچک بزرگتر به نظر برسند. گوشه داخلی چشم قسمت شکلی چشم است که مجرای اشک را احاطه کرده است. با این کار چشمان شما بزرگتر و درخشان به نظر می رسند.

ریمل مژه

این مهمترین مرحله در بزرگ شدن چشم است. یک ریمل حجم دهنده در امتداد مژه های خود بزنید تا چشم ها را بزرگتر کند. برای رسیدن به مژه های فریبنده ، لایه ضخیم اضافی را از مژه های فوقانی بردارید.

درشت تر کردن چشم ها با آرایش / آموزش

برای درشت تر شدن چشم های خود رژ لب بی رنگ بزنید

هنگامی که از رژ لب بی رنگ یا کم رنگ استفاده می کنید ، در واقع روی لبهای خود تمرکز کرده و آنها را به سمت چشمان خود می کشید. به این ترتیب ، چشمان شما به طور طبیعی بزرگتر به نظر می رسند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *