نکات اصولی درباره آرایش داماد

Groom makeup 1
ب

چگونه داماد را آرایش کنیم ؟

شستن صورت خود را از روزی که خواستگاری خود را شروع کرده اید ، نه با آب و صابون معمولی ، بلکه به دنبال پاک کننده مورد نظر برای پوست خود باشید و همچنین به صورت هفتگی از یک لایه بردار ملایم استفاده کنید و به زودی خواهید دید که پوست شما درخشان تر می شود .

 

نوشیدن آب را فراموش نکنید ، که تأثیر شگفت انگیزی بر روی پوست دارد. بنابراین حتماً نوشیدن ۸ لیوان آب در روز را در رژیم غذایی خود بگنجانید. مراقبت های فصلی از پوست را فراموش نکنید ، حتماً در تابستان از ضد آفتاب و در زمستان از کرم مرطوب کننده استفاده کنید تا در شفافیت و زیبایی پوست در جشن عروسی رقیب عروس باشید !!

آرایش داماد ، نکات مهم و جدید آرایش داماد در روز عروسی ، اینکه خدمات داماد از چه خدمات و مراحلی تشکیل شده است

آرایش و پاکسازی داماد

چیزی که در چند سال گذشته ، به روشی باورنکردنی و غیرمنتظره ، تأثیر بسیار منفی بر نوجوانان و گاهی مردان ایرانی داشته است. این مسئله در مورد آرایش ابروها است که به اشتباه در آن تداخل شده است. اگرچه ورود به دنیای جدید جوانان ما خیلی دیر نیست ، اما هنوز و مطمئنا جایی برای ماندگاری در میان مردم ما نخواهد داشت.

 

تا ۱۰ سال پیش ، این اتفاق خیلی کم و به ندرت اتفاق می افتاد. افراد بسیار کمی بودند که برای ابرو به آرایشگاه می آمدند ، اما در پنج یا شش سال گذشته تعداد پسران جوانی که برای ابرو به آرایشگاه می آیند بسیار افزایش یافته است.

نقش ابرو در آرایش داماد

از آنجا که نقش ابروها در زیبایی صورت غیرقابل انکار است و ابروها زیبایی چشم را تکمیل می کنند؛ در این مقاله سعی داریم راه حلی مطلوب و صحیح ارائه دهیم (البته تعدادی از پسران و آقایان جوان که ابروهای نامتناسب و نامرتبی دارند و از آن به عنوان عاملی برای اخم یا خستگی صورت نام می بریم).

 

برای برخی از مردان ، ابروها تنها چیزی است که بالای چشم آنها دست نخورده باقی مانده است و ممکن است آنها معتقد باشند که لمس ابرو ، ابهت مردانه را از بین می برد. و این مردان دلایل جذابیت و زیبایی مردان را داشتن هیبت مردانه ، نداشتن چهره ای زنانه می دانند.

نکات اصولی درباره آرایش داماد

پاکسازی منافذ عمیق پوست مردان

مسئله مراقبت از پوست صورت برای بسیاری از آقایان مسئله ای پیش پا افتاده است. اما مراقبت از پوست صورت برای مردان کاری بوده است که در هر دوره انجام شده است. از زمان فراعنه مصر تا زمان امپراطوران روم ، تمیز کردن صورت روزانه معمول بود. به استثنای محصولات پس از اصلاح و مرهم لب ، طی سالها دامنه محصولات موجود تغییر کرده است.

 

مردان در سراسر جهان به اهمیت مراقبت از پوست پی برده اند. بسیاری از محصولات مراقبت از پوست نیز وجود دارد. این محصولات فقط مخصوص خانمها نیست. مراقبت از پوست برای مردان شامل استفاده منظم از نرم کننده ها ، پاک کننده های روزانه و ماسک های تمیزکننده گاه به گاه است.

 

پاکسازی پوست با محصولات و پاک کننده های نامناسب مانند صابون ها و شامپوهای بدن می تواند باعث آسیب به پوست شود. خشکی و کم آبی بیش از حد پوست ، تغییر در PH و اسیدیته پوست ، تیرگی رنگ طبیعی و از بین رفتن شادابی واقعی پوست از جمله عوارض استفاده از این پاک کننده ها است.

 

استفاده از پاک کننده های خاص باعث تمیزتر شدن پوست و عمیق شدن مواد و بسیاری از مواد مناسب به آن می شود. به عنوان مثال ، اگر پوست چرب و پر از جوش باشد ، پاک کننده های مخصوصی وجود دارد که پوست را به خوبی پاک می کند ، چربی پوست را متعادل می کند و روی جوش ها تأثیر مثبت می گذارد.

آرایش داماد ، نکات مهم و جدید آرایش داماد در روز عروسی ، اینکه خدمات داماد از چه خدمات و مراحلی تشکیل شده است

 

آیا ماسک یا اسکراب طبیعی وجود دارد که بتواند منافذ عمیق پوست آقایان را تمیز و عمیق کند و در شفاف سازی آن مثر باشد؟! مردان و مردان جوان با منافذ باز پوست اغلب از این مسئله شکایت دارند و دوست دارند پوستی شفاف ، طبیعی و صاف داشته باشند. این افراد و البته همه مردان باید بدانند که زیبایی و سلامت پوست نیز بخشی از بهداشت شخصی آنهاست.

 

آنها نیز مانند زنان باید نگران سلامت پوست و مو خود باشند. پوست مردان بسیار ضخیم تر از زنان است و کلاژن بیشتری دارد. به همین دلیل ، سطح پوست مردان معمولاً چربتر از زنان است و نیاز به نگهداری دارد.

 

مطالعات نشان می دهد که شستن صورت با صابون باعث می شود پوست مردان خشک و پیر شده و چین و چروک در آنها بیشتر باشد ، بنابراین مردان باید هر روز صورت خود را با پاک کننده هایی با pH مناسب بشویند.

 

ضد آفتاب ماده دیگری است که آقایان قطعاً باید از آن استفاده کنند. زیرا آفتاب به راحتی به پوست ضخیم نفوذ می کند و در نهایت باعث ایجاد لکه و پیری پوست می شود.

 

بهتر است هر روز از یک ضد آفتاب خوب و خوب برای پوست خود استفاده کنید و اگر بیشتر روز خود را در فضای باز و زیر آفتاب می گذرانید ، کرم ضد آفتاب خود را چندین بار تمدید کنید.

 

از آنجا که آقایان مانند زنان زمان خاصی برای مراقبت از پوست خود ندارند ، به آنها توصیه می شود هفته ای یا دو بار از ماسک یا اسکراب برای پاکسازی پوست استفاده کنند.

 

برای شستشوی منظم و روزانه بهتر است از صابون برای پوست آنها استفاده شود و اگر پوستی نرمال و خوب دارید استفاده از صابون های شیر بسیار مناسب است. بعد از تراشیدن از اصلاح موی مناسب استفاده کنید و با استفاده از کرم مرطوب کننده مناسب پوست آنها را مرطوب نگه دارید.

تراشیدن موهای صورت

بعضی از آقایان موهایشان زیاد است و این موها باعث کاهش زیبایی صورت داماد می شود و بهتر است یک روز قبل از عروسی موهای زائد این قسمت از صورت خود را با کمک موم یا نوارهای مو از بین ببرید و در صورت تمایل در روز عروسی خود ریش داشته باشید. برای اصلاح و شکل دادن ریش خود بهتر است از یک مدل ریش زیبا استفاده کنید.

حالت دادن و اصلاح مو

آراستگی غالباً در روز عروسی یا روز قبل از عروسی انجام می شود و بهتر است از آرایشگر خود بخواهید بعد از تراشیدن موهایتان از مدل موی دامادی شیک و مناسب برای حالت دادن استفاده کند.

آرایش داماد

آرایش مردانه برای جشن عروسی به جزئیات آرایش خانمها نیست ، اما کاملاً بی رنگ است و عمدتا جنبه یکنواختی رنگ صورت مردان را دارد.

 

به خصوص نواحی اصلاح شده صورت و گودی و سیاهی زیر چشم با سایر نواحی صورت رنگ آمیزی می شود. آرایش داماد در مهمانی عروسی به نوعی است که هیچ کس متوجه آن نمی شود و در واقع می توان گفت نوعی آرایش است.

 

آرایش صورت داماد معمولاً به منظور هماهنگی بیشتر صورت عروس با چهره عروس هنگام گرفتن عکس عروسی در آتلیه انجام می شود ، زیرا در نور چشمک زن دوربین ، تمام خطوط ، لکه ها و صورت دو رنگ دیده می شود. چشم ها می آیند و بدین ترتیب صورت عروس و داماد یکنواخت می شود.

 

نکته دیگری که در آرایش و آرایش آقایان در جشن عروسی مشاهده می شود این است که لوازم آرایشی و بهداشتی مورد استفاده آقایان براق و چرب نیست و این خبر خوبی برای مردانی است که مخالف آرایش صورت خود در جشن عروسی هستند.

 

موادی که برای آرایش آقایان استفاده می شود به هیچ وجه قابل مشاهده نیستند و هیچ کس متوجه تغییر آرایش مردان با مواد آرایشی نخواهد شد.

 

بیشتر محصولاتی که برای آرایش مردانه ساخته می شوند مرطوب کننده هستند تا روان کننده.

نکاتی برای روز عروسی داماد

– از آرایشگر خود بخواهید از کرم پودر مناسب و ملایم روی پوست شما استفاده کند.

حتما از پودر تثبیت کننده روی کرم صورت خود استفاده کنید.

– رژ لب یا رژ لب داماد باید با رنگ طبیعی لب های او هماهنگی کامل داشته باشد.

– اگر رنگ لب های شما خوب است ، می توانید فقط از براق کننده لب خالی استفاده کنید.

معمولاً رژ لب ، پودر و کرم پودر مورد استفاده داماد از رنگ های طبیعی و تیره تشکیل شده است.

– آرایش گردن خود را فراموش نکنید.

مرطوب کننده را به پوست دست و پا خود بزنید.

– درست مانند آرایش عروس ، به مدهای زودگذر اعتماد نکنید و سعی کنید ظاهر کلاسیک تری داشته باشید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *