آرایش با عینک چگونه باید انجام شود؟

مدل آرایش با عینک
ب

در این مطلب نحوه و اصول روش آرایش با عینک برای خانم ها را شرح خواهیم داد.

بدون شک خود عینک به صورت و چشم سبک خاصی می بخشد اما گاهی چشم ها در پشت قاب عینک پنهان می شوند و اثر خود را از دست می دهند و البته دیدن چشم در جذابیت افراد تأثیر زیادی دارد ، بنابراین در مراسم و موارد خاص برای برجسته شدن زیبایی چشم ها به کمک آرایش ساده نیاز دارند.

مدل قاب عینک شما نیز مهم است و مانند مواد آرایشی عمل می کند

فریم عینک شما چه فرم کلاسیک باشد و چه یک قاب مد روز ، بهتر است رنگ قاب را انتخاب کنید که کار را کمی راحت تر کند. قاب های سیاه ، آب تیره ، لاک پشت و طرح ذغال چروک های بیشتری را در اطراف چشم نشان می دهد.

مدل آرایش با عینک

مدل آرایش با عینک

 

رنگ قاب قهوه ای خاکستری ، برنز و خاکستری گونه های شما را تراشیده و صورت شما را لاغر نشان می دهد و در آرایش مانند یک کانتور عمل می کند. قاب های مات به رنگ های صورتی ، عسلی یا کهربا و خاکستری پوست را شاداب و گلگون می کند.

فریم های عینک قرمز روشن ، فیروزه ای یا چند رنگ باعث می شود که شما طراوت و شادابی داشته باشید و بهتر است در مواقعی که در مقابل مخاطب به قدرت بیشتری نیاز دارید از آنها استفاده کنید.

برای زیر چشم از کانسیلر استفاده کنید

مقدار کمی کانسیلر را با یک برس کوچک زیر چشم خود بمالید.

این روش قسمت های تیره زیر چشم را می پوشاند و رنگ پوست شما در همه جای صورت یکنواخت خواهد بود.

بهتر است کانسیلر را به شکل V در زیر چشم ها بمالید و با برس یا نوک انگشت و ضربات ملایم آن را روی پوست پخش کنید.

از روشن کننده در داخل چشم ، زیر خط چشم و زیر استخوان ابرو استفاده کنید

این نور نزدیک چشم باعث روشن و بازتر نشان دادن چشم می شود و هنگامی که این نور را با تاریکی ترکیب می کنید ، یک کنتراست زیبا و جذاب ایجاد می کند و باعث می شود زیر عینک چشمان روشن تری داشته باشید.

توجه داشته باشید که در این آرایش ، بیشتر توجه ما به ایجاد عمق و بعد است ، بنابراین هنگام استفاده از رنگ های تیره و روشن باید مراقب باشید.

روی کرم پودر خود از پنکیک استفاده کنید

با این کار آرایش شما رفع شده و از کثیف شدن آرایش و کثیف شدن قاب عینک شما جلوگیری می کند.

آرایش ابروها

خانم هایی که عینک دارند باید توجه ویژه ای به ابروهای خود داشته باشند و آنها را منظم و خوش فرم نگه دارند. ریمل ابرو برای داشتن ابروهای زیبا بسیار به شما کمک می کند.

خط چشم بهینه برای مدل آرایش چشم با عینک

هنگام کشیدن خط چشم بالا ، خط چشم شما مداد سفت یا مایع است ، مطمئن شوید که جای خالی مژه ها را کاملاً پر کرده اید. رنگ های تیره را امتحان کنید یا اگر از قاب مشکی برای عینک خود استفاده می کنید ، دو سایه روشن تر از رنگ تیره قاب انتخاب کنید ، تا رنگ آنها با هم تداخل نداشته باشد.

 

همچنین می توانید از گوش پاک کن استفاده کنید تا زبری خطوط از بین برود و خط چشم شما طبیعی تر به نظر برسد. سعی کنید خط بالایی خط چشم خود را سبک کنید تا کنتراست کافی ایجاد شود و خط چشم شما زیباتر به نظر برسد.

از فرمول استفاده کنید

مژه ها جلوه مژه ها و چشم های شما را بیشتر می کنند. البته بهتر است در استفاده از مژه ها احتیاط کنید زیرا ریشه مژه های شما را ضعیف می کند. استفاده از ریمل فقط برای مژه های فوقانی توصیه می شود و برای مژه های پایین از ریمل استفاده نکنید.

مدل آرایش با عینک

مدل آرایش با عینک

 

سایه چشم برای مدل آرایش چشم با عینک

سایه های ملایم چشم برای شما مناسب تر از سایه های چشم تیره و پررنگ است ، سایه چشم های روشن در رنگ های صورتی ، کرم ، نقره ای و … برای خانم های عینک بسیار مناسب است.

ریمل مدل آرایش چشم با عینک

مژه های خود را با ریمل های حجم دهنده و ضد آب حجم دهید و جذابیت چشم های خود را دو چندان کنید ، حتی اگر آرایش نداشته باشید ، ریمل مژه و ابرو می تواند به تنهایی چشم های جذابی به شما بدهد.

 

آرایش لب برای مدل آرایش چشم با عینک

آرایش لب ارتباطی با داشتن یا نبودن عینک ندارد ، فقط در صورتی که آرایش چشم شما رژ لب سبک و رژ لب ضخیم باشد از رژ لب سبک باید استفاده کرد. رژ لب قرمز برای عینک بسیار مناسب است.

رژلب با عینک طبی برای زیباتر شدن

آیا تا به حال توجه کرده اید که وقتی عینک می زنید و می خندید ، عینک جایی به صورت شما می خورد؟ از خط رژگونه شروع کنید تا صورت شما طبیعی به نظر برسد و استخوان های گونه شما درخشان و شفاف شوند.

برای جلوگیری از عفون ت چشم به نکات زیر توجه کنید:

– هرگز لوازم آرایشی خود را به کسی ندهید تا استفاده کند.

– وقتی می خواهید لوازم آرایشی را هنگام خرید تست کنید ، از اسفنج آرایشی جدید استفاده کنید.

از فروشنده بخواهید که درب مواد آرایشی را با الکل تمیز کند ، سپس آن را روی پوست خود بمالید.

هرگز به ریمل و خط چشم خود آب یا مایعات دیگری اضافه نکنید. مگر اینکه در جعبه اجازه این کار را داشته باشید.

اگر رنگ یا بوی مواد آرایشی شما تغییر کرد ، آن را دور بریزید.

اگر چشمان شما تحریک یا قرمز شد ، آرایش خود را متوقف کنید.

پس از درمان عفونت چشم ، تمام لوازم آرایشی را که قبلاً روی چشم خود استفاده می کردید ، دور بریزید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *