کایلی مور گیلبرت کیست + عکس

مور گیلبرت تحت عنوان تحصیل در دانشگاه ادیان برای دستیابی به اطلاعات نظامی و اقتصادی ایران و جبهه مقاومت به ایران سفر کرد.

 

کایلی مور گیلبرت کیست ؟

کایلی مور گیلبرت ، ملیت انگلیسی-استرالیایی که به جرم اقدام علیه امنیت ملی ایران و جاسوسی برای موساد در دادگاه انقلاب محکوم شده بود ، با سه تاجر ایرانی تبادل شد.

مور گیلبرت فارغ التحصیل دانشگاه کمبریج و استاد معارف اسلامی در دانشگاه ملبورن استرالیا است که به دلیل جاسوسی برای رژیم غاصب صهیونیستی توسط دادگاه بدوی به ده سال زندان محکوم شد.

مور گیلبرت از این حکم در دادگستری تجدیدنظر می کند ، اما نمی تواند در دادگاه تجدیدنظر خود را تبرئه کند و بنابراین قضات دادگاه تجدیدنظر فرجام خواهی وی را رد کردند و حکم برای وی نهایی شد.

مور گیلبرت که بر اساس شواهد پدرش یهودی است ، توسط سرویس اطلاعاتی انگلیس (MI6) به مرکز چند منظوره هرتزلیا ارجاع می شود.

مور گیلبرت در پادگان گادنا رژیم صهیونیستی آموزش نظامی می دهد و از ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۲ نیز در دانشگاه حیفا به تدریس عبری می پردازد.

این شهروند استرالیایی-بریتانیایی طی دیدار با افسر راهنمای خود در بحرین از حضور خود در ایران از سال ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۶ مطلع خواهد شد و در سال ۲۰۱۷ با پوشش علمی و تحقیقاتی با موضوع “رابطه ایران با شیعیان بحرین پس از بیداری اسلامی. ” ایران می شود.

4352353 - کایلی مور گیلبرت کیست + عکس

عکس از کایلی مور گیلبرت

گیلبرت برای عادی سازی حضور خود در ایران از مکانهای مذهبی در قم و شهر ری به عنوان گردشگر عکس می گیرد و در این مدت سعی می کند به مبارزان بحرینی خود نزدیک شود.

برخی از رسانه ها گزارش دادند که مأموریت های مور گیلبرت شامل جمع آوری اطلاعات از گروه های نزدیک به مقاومت در سوریه و دستیابی به اطلاعات نظامی و اقتصادی از ایران و جبهه مقاومت بوده است.

این انگلیسی-استرالیایی ۲ سال از ۱۰ سال زندان خود را در زندان قرچک در زندان ورامین و اوین گذرانده است.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید