اسنوپ داگ کیست + زندگینامه و همسرش

اسنوپ داگ در ۲۰ اکتبر ۱۹۷۲ در بیمارستان لوس آلتوس در لانگ بیچ ، کالیفرنیا ، آمریکا متولد شد.

وی دومین فرزند از یک خانواده سه فرزندی بود. نام وی Calvin Cordozar Broadaus Jr. است.

مادرش از کودکی او را اسنوپی صدا می کرد و او اسنوپ داگ داگ را به عنوان نام هنری خود انتخاب کرد که بعدا به اسنوپ داگ تغییر یافت.

او پس از سه سال از دبیرستان فارغ التحصیل شد و شرور با پلیس درگیر مواد مخدر شد و بارها و بارها در بازداشت به سر برد.

در این سال ها ، او شروع به رپ کرد و به همراه دوستش وارن جی ، برادر ناتنی دکتر دره ، آهنگ های خود را به طور غیر حرفه ای ساختند.

به این ترتیب ، او با موسیقی متن دکتر ولی و دیپ کاور که با هم ساخته شده اند دیدار کرد.

سپس آلبوم Chronic با همکاری اسنوپ بر روی برخی از آهنگ ها منتشر شد.

پدرش اسنوپ داگ در حالی که سه ماهه به دلیل مرخصی خانواده گم شده بود

بر اساس آزمایش DNA که از اسنوپ داگ گرفته شده است ، بنابراین او واقعاً ۷۴٪ ۲۶٪ آفریقایی آمریکایی است. در سال ۲۰۰۹ به ملت اسلام پیوست.

hollywood ca january 14 snoop dogg and shante broadus attend the premiere of columbia pictures bad boys for life at tcl chinese theatre on january 14 2020 in hollywood california 2ANDBBK - اسنوپ داگ کیست + زندگینامه و همسرش

عکسی از اسنوپ داگ  و همسرش ( همسر وی ۴۹ ساله و سه فرزند دارند )

حرفه اسنوپ داگ

در نوامبر ۱۹۹۳ ، آلبوم داگی استایل را ارائه داد. این اولین آلبوم رپ بود که رتبه یک جدول را به دست آورد و رپ را به بن بست رساند. آهنگ What’s My Name و آهنگ های Gin و Juice چند ماه گذشته در فهرست ده آلبوم برتر قرار گرفتند. در سال ۱۹۹۴ ، او چندین آهنگ را در فیلم Murder Was the Case اجرا کرد.

وی سپس آلبوم Doggfather را در سال ۱۹۹۶ منتشر کرد. این آلبوم بدون کمک دکتر دره ساخته شد ، زیرا او قبلاً Death Records را ترک کرده بود. (این آلبوم را با کمک Daz و DJ Pooh ساخته است) در سال ۲۰۰۰ آلبوم The Last Meal را ساخت. دکتر دره حدود ۴ سال روی آهنگسازی این آلبوم کار کرد. اسنوپ داگ در ماه مه ۲۰۱۶ در آه خدای من با آرش همکاری کرد.

فعالیتهای دیگر

اسنوپ در طول کار خود در فیلم ها و مجموعه های تلویزیونی بازی های زیادی دارد. بازی او در این فیلم و فیلم ترسناک استخوان شستشو با دکتر دره در سال ۲۰۰۱ آغاز شد. اسنوپ داگ همچنین یک فیلم سینمایی ترسناک نیز در قسمت ۵ ظاهر شد. او همچنین در سال ۲۰۱۲ با رپ معروف ، ویز خلیفه فیلم مک و دیوین به دبیرستان رفت ، که آخرین نمایش درآمد ایفا کرده است. او همچنین به عنوان نقش پشتیبانی ، نقش دوم و سوم در فیلم هایی مانند Half Baked ، Training Day ، Starsky & Hutch و Brüno بازی کرده است.

اسنوپ داگ ، و همچنین مسابقات معروف سالانه WWE ، WrestleMania XXIV 2008 به عنوان خواننده به نظر می رسید که این بازی هیجان زیادی دارد.

او همچنین سه برنامه تلویزیونی را به نام Doggy Fizzle Televizzle نامگذاری کرد ، داگ بعد از پدر هود Dark Dogg نیز رشد کرده و مستند اسنوپ را ساخته است. او همچنین در قسمت از فیلم پادشاه هیل، لاس وگاس، و راهب، و همچنین به عنوان یک قسمت از مرغ ربات سری ۳ قسمت از یک زندگی برای زندگی حال ظاهر شد. او همچنین در کلمه L، علف های هرز، همراهان ظاهر شد، همچنین به عنوان مجموعه ای ویدیو یوتیوب حماسه رپ جنگ از تاریخ است. او همچنین در مسابقات رپ به سبک فری استایل wild n out ظاهر شده است

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید