وجیه اله جعفری کیست + ایمیدرو کجاست

وجیه اله جعفری ، معاون سابق وزیر معدن و صنایع معدنی ، وزیر صمت و مدیرعامل شرکت تولید مواد معدنی ایران است. وی همچنین مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات بوده است.

پیش از این ، خداداد غریب پور رئیس هیئت اجرایی سازمان توسعه و نوسازی صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) بود. اکنون با حکم وزیر صمت ، وجیح الله جعفری به عنوان مدیرعامل ایمیدرو منصوب شد.
مدرک تحصیلی : کارشناسی رشته معدن

سوابق

 

معاون سابق وزیر معدن و صنایع معدنی ، وزارت صنعت ، معدن و تجارت ،

مدیر عامل سابق شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات ،

عضو هیئت اجرایی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران

مدیر عامل شرکت تولید مواد معدنی ایران (IMPASCO)

ایمیدرو کجاست؟

 

سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران مطابق ماده ۶ قانون تأسیس وزارت صنایع و معادن مصوب ۶/۱۰/۱۳۷۹ مجلس شورای اسلامی و تبصره ذیل جهت بررسی ، تهیه و اجرا برنامه های ساخت ، توسعه ، تجهیزات و نوسازی صنایع تولید متالورژی ، استخراج و فرآوری مواد معدنی و اجرای پروژه های اکتشافی.

این سازمان با قانون تأسیس سازمان توسعه و نوسازی صنایع ایران مصوب ۲۶/۴/۱۳۴۶ و اساسنامه و آیین نامه آن اداره می شود و دارای ۸ شرکت اصلی و ۵۵ شرکت عملیاتی است که در زمینه های فولاد ، آلومینیوم ، مس فعالیت می کنند ، صنایع سیمان و مواد معدنی. .

به منظور دستیابی به اهداف پیش بینی شده و مطابق مقررات قانون برنامه سوم توسعه اقتصادی ، اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران ، این سازمان به عنوان یک شرکت مادر تخصصی در نظر گرفته شده است. در دستور کار است علاوه بر این ، برای پیشبرد اهداف مربوطه ، طبق قوانین و مقررات استخدام ، سازمان نیروی انسانی مورد نیاز باید دارای تحصیلات عالیه و تجربه ارائه شده در شرایط بدست آوردن شغل باشد.

کلیدواژه : وجیه اله جعفری
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید