دیپورت میلاد حاتمی از ترکیه و انتقال به ایران + جزئیات

 

پلیس استانبول پس از آغاز تحقیقات قضایی میلاد حاتمی ، شهروند ایرانی مقیم ترکیه را دستگیر و وی را برای اخراج به یک مرکز استرداد ملی خارجی منتقل کرد.

به گزارش خبرگزاری TRT ، چند روز پیش ، در ۱۹ دسامبر ، اداره پلیس استانبول در توییتر اعلام کرد که تحقیقات در مورد شهروند ایرانی را آغاز کرده است.

میلاد حاتمی چند روز پیش فیلمی را در اینستاگرام منتشر کرد که بدون رعایت مقررات مربوط به تدابیر کرونایی مشغول گشت و گذار با خودروی پلیس در خیابان‌های استانبول بود.

تیم مبارزه با قاچاق کالا و پایانه های پلیس مرزی حاتمی حاتمی را دستگیر و تحویل اداره مهاجرت استانبول دادند.

طبق اطلاعات دریافت شده ، ورود وی به ترکیه به طور موقت ممنوع شده و انتظار می رود وی از ترکیه اخراج شود.

گفتنی است ، این شهروند ایرانی در تاریخ ۱۷ دسامبر ویدئویی را به اشتراک گذاشت که در آن با استفاده از ماشین پلیس و بدون رعایت اقدامات مربوط به کرونا در خیابان های استانبول قدم می زد. ساعاتی بعد پلیس میلاد حاتمی را دستگیر و پس از بازجویی وی را آزاد کرد. اداره پلیس استانبول افسر پلیس را که ماشین پلیس را به شهروند ایرانی تحویل داده بود به حالت تعلیق درآورد و تحقیقات قضایی را درباره وی آغاز کرد.

میلاد حاتمی پیش از این در یک حرکت عجیب دیگر با یک ماشین لوکس اقدام به فروش هندوانه در خیابان های استانبول کرده است.

به دنبال این اقدام ، شهروند ایرانی به دلیل استفاده نادرست از وسایل نقلیه خارج از چارچوب قانونی ، به جریمه نقدی محروم شد و ماشین وی به مدت ۱۵ روز از تردد در جاده های عمومی منع شد.

کلیدواژه : میلاد حاتمی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید