علت خالکوبی امیر تتلو چیست + عکس

خالکوبی جدید امیر تتلو بازهم مورد توجه کاربران شبکه های اجتماعی و همچنین علاقه مندان به تتو قرار گرفته است. تتلو بعد از اینکه تمام صورت و حتی دماغ و لب خودش را تتو کرد حالا به سراغ گوش خود آمده است.

خالکوبی جدید روی گوش امیر تتلو ویژگی جالبی دارد. این روزها که در کشورمان بازار بورس بازی داغ است بسیاری از مردم با نسبت های فیبوناتچی آشنایی دارند. تتلو حالا در خالکوبی جدید خود اشکالی روی گوش تتو کرده است که در همه آنها نسبت فیبوناتچی رعایت شده است.

تتلو سالهاست که در زندگی شخصی و حتی موزیک ها از علاقه اش به تتو گفته و جایی از بدن او نیست که رنگ پوست معلوم باشد به طوریکه به طنز او را “دفتر نقاشی” صدا میزنند اما راز خالکوبی جدید تتلو در چیزی به جز طرح های پیچیده و متنوع است.
جدیدا و بعد از راه اندازی صفحه یوتیوب تتلو در خلاقیتی بی سابقه لایو تتو کردن خود را روی یوتیوب قرار میدهد و در هنگام تتو کردن با طرفدارانش صحبت میکند .
این در حالی است که دوستان ورزشکار او مثل آریانا که قهرمان ufc است زیر تتو فریاد میزنند و طاقت نمیاورند.
نکته جالب خالکوبی لایو امیر تتلو این است که او زیر تتو حرف های جنجالی میزند و به موضوعات هنری و اجتناعی و نقد سلبریتی ها میپردازد.
در یکی از نمونه های اخیر تتلو در حال خالکوبی گفت محمدرضا گلزار حق او را خورده است و هر پولی او دارد سهم تتلوست چرا که هم از او صدای بهتری دارد هم هنر بهم تیپ و قیافه بهتر. تنها گلزار چشم رنگی دارد.
4165415616 - علت خالکوبی امیر تتلو چیست + عکس
کلیدواژه : امیر تتلو
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید