پریانکا چوپرا Priyanka Chopra کیست + همسرش

پریانکا چوپرا یا پریانکا چوپرا جوناس  (متولد ۱۸ ژوئیه ۱۹۸۲) بازیگر هندی و مشهور بالیوود است.

از فیلم های او می توان به دان ۱ و ۲ با همکاری شاهرخ خان ، کریش و سری Quantico اشاره کرد.
Priyanka crop - پریانکا چوپرا Priyanka Chopra کیست + همسرش

پریانکا چوپرا در سال ۱۹۸۲ متولد شد. پدرش آشوک چوپرا و مادرش مادو چوپرا بود. پدرش در ارتش کار می کرد و آنها مجبور بودند به دلیل شغل پدرش ، محل زندگی خود را دائما تغییر دهند و همین امر باعث شد تا پریانکا کاملاً با آداب و رسوم مناطق مختلف هند آشنا شود. پریانکا اولین فرزند خانواده بود و مادر و پدرش علاقه زیادی به او داشتند. پدربزرگ و مادربزرگ پریانکا نیز بسیار او را دوست داشتند. پریانکا همچنین یک برادر به نام سیدهارت دارد که هفت سال از او کوچکتر است.

پریانکا چوپرا در هجده سالگی برای تحصیل در موسیقی کلاسیک غربی ، آواز و رقص ماتاک به ایالات متحده رفت. او در خانه عمه خود در ایالات متحده زندگی می کرد. پریانکا چوپرا پس از سه سال به هند بازگشت و در سال ۲۰۰۰ به عنوان زیباترین دختر هند و جهان رقابت کرد و به عنوان زیباترین دختر جهان انتخاب شد.

پس از آن بود که او پیشنهاد بازی در این فیلم را دریافت کرد و سرانجام به بازیگری روی آورد.

Priyanka Chopra4 - پریانکا چوپرا Priyanka Chopra کیست + همسرش

پسر عموی پریانکا چوپرا بازیگر بالیوود به نام پرینت چوپرا است. پریانکا چوپرا برای فیلم اعتراض در سال ۲۰۰۴ بهترین بازیگر نقش منفی جشنواره فیلم را از آن خود کرد.  پریانکا در این فیلم با آمریش پوری بازی کرد ، وی همچنین آخرین بازیگری بود که در هند بازی کرد.

پریانکا چوپرا در سال ۲۰۰۸ با بازی در فیلم های دوستانا فشن ثابت کرد که بهترین بازیگر زن سینمای هند است. در سال ۲۰۰۸ ، وی برای بازی برجسته خود در این فیلم مد ، جایزه بهترین بازیگر زن را از جشنواره فیلم فیر و دیگر جشنواره های بالیوود دریافت کرد. پریانکا چوپرا همچنین دو آهنگ خوانده است ، یکی با ویل. آه تو. نام من (در شهر من) است و دیگری با Pitbull نام بیگانه ای است.

 

ازدواج پریانکا چوپرا
پریانکا چوپرا همچنین در سال ۲۰۱۸ با خواننده و بازیگر آمریکایی نیک جوناس ازدواج کرد.

Priyanka Chopra 5 - پریانکا چوپرا Priyanka Chopra کیست + همسرشPriyanka Chopra 3 - پریانکا چوپرا Priyanka Chopra کیست + همسرش

کلیدواژه : پریانکا چوپرا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید