سریال کره ای پادشاهی Kingdom / بازیگران

بازیگران سریال پادشاهی Kingdom + داستان
ب

سریال کره ای پادشاهی Kingdom یک مجموعه وب تلویزیونی کره ای است که در سال ۲۰۱۹ توسط Netflix تولید شده است.

این اولین سریال کره ای نتفلیکس است که در تاریخ ۲۵ ژانویه ۲۰۱۹ پخش می شود.

کارگردانی این سریال را کیم سئونگ هون بر عهده داشت. این مجموعه از مجموعه وب‌کامیک “پادشاهی خدایان” اقتباس شده است که توسط کیم یونهای نوشته شده و توسط یانگ کیونگ گیل نقاشی شده است.

این سریال نقدهای مثبتی دریافت کرد و فصل دوم آن در تاریخ ۱۳ مارس ۲۰۲۰ اکران شد

همچنین فصل سوم این سریال در حال ساخت و در اوایل سال ۲۰۲۱ اکران خواهد شد.

بازیگران سریال پادشاهی Kingdom + داستان

داستان سریال پادشاهی Kingdom

این سریال در زمان سلطنت چوسون و چند سال پس از حمله ژاپن به کره اتفاق می افتد.

فصل اول داستان ولیعهد لی چانگ (جو جیهون) را روایت می کند که در یک کودتا / توطئه سیاسی دخیل است و مجبور می شود مأموریت خود را برای تحقیق در مورد شیوع بیماری مرموزی که پادشاه کنونی و استان های جنوبی را درگیر خود کرده است آغاز کند. ؛ بیماری که باعث می شود قربانیان به عنوان جسدی متحرک احیا شوند. داستان با اعلامیه ای آغاز می شود که ادعا می کند “پادشاه چوسون مرده است و ولیعهد باید بلافاصله به عنوان پادشاه جدید تاجگذاری کند.” اما در داخل کاخ ، پادشاه بسیار بیمار است و طی ۱۰ روز گذشته به طور مخفیانه تحت درمان قرار گرفته است و هیچ کس اجازه ملاقات او را ندارد ، حتی خود ولیعهد. اواخر شب ولیعهد ولیعهدی برای دیدار با پدرش مخفیانه وارد قصر می شود و سعی می کند حقیقت را دریابد. اما او به جای پدرش با سایه هیولای وحشی روبرو است. شاهزاده لی چانگ با همراهی دکتر سوبی (بائه دونا) ، جونگ شین مرموز (کیم سونگ کیو) و محافظ شخصی اش مویانگ (کیم سانگ هو) باید از پیشرفت بیماری به پایتخت ، هانیانگ (سئول امروزی) جلوگیری کند . همچنین باید کودتای شیطانی انجام شده توسط وزیر چو هاکوجو (ریو سئونگ ریونگ) و خانواده اش را که هدف آن تصاحب تاج و تخت است ، خنثی کند.

بازیگران سریال پادشاهی Kingdom + داستان

فصل دوم حول پیشرفت بیماری در چندین استان است. در راه جلوگیری از شیوع بیماری ، وحی ویرانگر در سانگ ژو اتفاق می افتد. با نزدیک شدن به زمستان ، جمعیت مردگان به دلیل تغییر دمای محیط آزادانه در حال حرکت هستند. شاهزاده لی چانگ از ترس حمله تهاجمی قریب الوقوع به دنبال حمایت متحدان خود برای جلوگیری از مردگان و ادعای حق حاکمیت آنها است. اما بدون اطلاع از ولیعهد ، توطئه دیگری برای منافع سیاسی قبیله فاسد هاون چو در جریان است. نایب السلطنه ملکه چو (کیم هیونجون) پسری را می رباید و او را به عنوان پسر خودش رها می کند و وی را ولیعهد جدید اعلام می کند. وی در آخرین تلاش های خود از این بیماری به عنوان ابزاری علیه مردم هانیانگ استفاده می کند. وقتی بلایی سر زنده ها می آید ، فقط یک سوال باقی می ماند. آیا شاهزاده می تواند به موقع مردم خود را نجات دهد و به آشوب سیاسی در پایتخت پایان دهد ، یا این بیماری پایان پادشاهی چوسان خواهد بود؟ هنگامی که ملکه چو از این بیماری علیه مردم هانیانگ و ولیعهد استفاده می کند ، خود او توسط مردگان راه می رود و پسر ربوده شده توسط یکی از آنها گزیده می شود. در این فاصله ، پزشک سوبی کودک را برمی دارد و فرار می کند تا وقتی که ولیاد برسد. او دست کودک را در آب قرار داده و کرم هایی را که باعث ایجاد بیمار می شوند از بین می برد. اما در این میان ، ولیاد برای حفظ اعتبار خانواده اش ؛ او پسر را ولیعهد صدا می کند و به خاطر دکتر او را نمی کشد. پسر بزرگ می شود و ۶ یا ۷ ساله می شود و در این بین بیماری دوباره ظاهر می شود. هیچ کس اجازه نمی دهد تاج کوچک از گذشته و بیماری مطلع شود ، بنابراین او همه چیز را از او پنهان می کند. اکنون لی چانگ به همراه پزشک سو و چند نفر دیگر به محلی می روند که شیوع بیماری در آن بیداد می کند و در طرف دیگر یک کرم از پسری که در رحم است بیرون نمی آید به سمت سر او در حال حرکت است.

بازیگران سریال پادشاهی Kingdom + داستان بازیگران سریال پادشاهی Kingdom + داستان

بازیگران سریال پادشاهی Kingdom

بازیگران سریال پادشاهی Kingdom + داستان بازیگران سریال پادشاهی Kingdom + داستان

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *