علی اصغر عنابستانی نماینده مجلس کیست + عکس

علی اصغر عنابستانی متولد ۱۳۵۰  مدیرکل امور اجتماعی استانداری خراسان رضوی در دولت نهم و سپس معاون استاندار این استان و فرماندار شهرستان سبزوار و فرماندار استان چهارمحال و بختیاری در دولت دهم بود.

وی در سال ۸۳ رئیس ستاد محمود احمدی نژاد بود.

در آستانه انتخابات ریاست جمهوری سال ۸۸، وی از فرمانداری سبزوار استعفا داد و مسئولیت ستاد مردمی محمود احمدی نژاد در خراسان رضوی را بر عهده گرفت.

پس از انتخابات ریاست جمهوری دهم ، عنابستانی به عنوان معاون امور اجتماعی رئیس جمهور در نهاد ریاست جمهوری خدمت کرد.  در انتخابات مجلس یازدهم ، وی از حوزه انتخابیه سبزوار در غرب خراسان رضوی به مجلس راه یافت. وی وابسته به اصولگرایان ایرانی است.  / ویکی پدیا

ماجرای سیلی زدن به سرباز

به نقل از رکنا : ویدیویی در شبکه‌های اجتماعی منتشرشده که نشان می‌دهد یکی از نمایندگان مجلس که گفته می‌شود عنّابستانی نماینده سبزوار است، قصد عبور از خط ویژه دروازه دولت تهران با خودرو شخصی را داشته که سرباز راهور جلویش را می‌گیرد. گفته شده این نماینده مجلس درواکنش به اقدام قانونی این سرباز به او سیلی می‌زند.سخنگوی نیروی انتظامی در واکنش گفت: فرمانده ناجا بلافاصله دستور ویژه‌ای برای حمایت از سرباز وظیفه و پیگیری موضوع صادر کرد. درصورت احراز تقصیر نماینده مجلس، نیروی انتظامی از حق کارکنان خود به جدیت دفاع خواهد کرد.

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید