چاتای در سریال سیب ممنوعه + همسرش و طلاق

برک اوکتای بازیگر و مدل متولد ۸ اکتبر سال ۱۹۸۲ در آنکارا است.

مادر برک معلم است و پدرش مدیر حسابداری. بورک در آنکارا تحصیل کرد و در رشته مهندسی زمین شناسی از دانشگاه آنکارا فارغ التحصیل شد. برک از ۱۶ سالگی وارد حرفه مدلینگ شد.

وی در سال ۲۰۰۰ در سن ۱۸ سالگی در یک آژانس مدل سازی در آنکارا ثبت نام کرد. پس از مدتی ، به استانبول آمد و کار خود را با آژانس مدل سازی Erez Ugurkan آغاز کرد. بورک آکتای در سال ۲۰۰۱ در مسابقات بهترین مدل ترکیه شرکت کرد و عنوان مدل آینده دار آینده را از آن خود کرد. در سال ۲۰۰۰ ، او دوباره در مسابقه بهترین مدل در ترکیه شرکت کرد و عنوان بهترین مدل در ترکیه را از آن خود کرد.
پس از این موفقیت ، بورک اوکتای چهره تبلیغاتی بسیاری از مارک های معروف شد. برک از سال ۲۰۰۰ تا ۲۰۰۶ حرفه مدلینگ را دنبال کرد و در سال ۲۰۰۴ مدلینگ را در خارج از کشور ادامه داد. او به پاریس رفت و با مارک هایی مانند D&G ، Ferrero ، Gucci و Prada در شهرهایی مانند میلان ، توکیو ، دبی و مسکو کار کرد.

برک اوکتای برای تکمیل تحصیلات نیمه وقت خود در اواخر سال ۲۰۰۶ به ترکیه بازگشت. پس از پذیرفتن پیشنهاد بازیگری و دیدن آموزش های خصوصی بازیگری ، اوکتای برای اولین بار در سال ۲۰۰۱ با سریال فادیمه پا به دنیای بازیگری گذاشت.

وی سپس در سریال های ایستگاه آکسایا و کوچه پس کوچه بازی کرد. برک  اوکتای در سال ۲۰۱۲ با بازی Alev Alev با بازی Hande Sural و Rojda Demirer بازی کرد. در سال ۲۰۱۰ ، او در نقش هاکان در کنار Gizem Karaca و Shukro Ozildiz بازی کرد ،

آخرین بازی برک اوکتای مربوط به سریال Warrior در سال ۲۰۱۷ است که او در این سریال در نقش اصلی Kaan Bozak ظاهر شده است.

7345734534 - چاتای در سریال سیب ممنوعه + همسرش و طلاق

همسرش و طلاق

برک اوکتای در سال ۲۰۱۶ با Merve Şarapçıoğlu ازدواج کرد که این ازدواج در سال ۲۰۲۰ به طلاق ختم شد.

کلیدواژه : سریال
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید