معرفی ویژگی جدید نسخه بتای ios.۱۴.۵

معرفی ویژگی جدید نسخه بتای ios.۱۴.۵

هفته گذشته اعلام شد که نسخه بتا Apple ios.14.5 به کاربران اجازه می دهد قفل گوشی های آیفون خود را با ماسک از طریق “Face ID” باز کنند ، اکنون پس از تقریباً یک هفته ، تعدادی از کاربران با استفاده از نسخه بتا تغییر کرده اند. دیگری کشف شده است که به روز رسانی شده است.

وقتی کاربران از سیری می خواهند موسیقی جدید پخش کند ، سیری اکنون از شما می پرسد که می خواهید آن را در کدام برنامه پخش کنید. علاوه بر این ، شما همیشه می توانید Siri را با یک برنامه شخص ثالث که به طور پیش فرض تنظیم کرده اید ، مشاهده کنید.

پیش از این در iOS هرگز این امکان وجود نداشت. این ویژگی هنوز در مرحله بتا است ، بنابراین کاربران در Reddit گزارش می دهند که این ویژگی گاهی اوقات دارای اشکالاتی است ، به عنوان مثال برخی از کاربران متوجه شده اند که این برنامه آهنگ خاصی را در Spotify پخش می کند و از Spotify درخواست دسترسی به داده ها را دارد ، اما هنگام گفتن “پخش موسیقی” ، سیری به طور پیش فرض با Apple Music کار می کند.

علاوه بر این ، گزینه ای برای دسترسی به این ویژگی وجود ندارد و برای برخی از کاربران ، بخش موسیقی به طور پیش فرض با “Apple Music” کار می کند. برخی از کاربران حتی گزارش کرده اند که سیری فقط یک بار از اپلیکیشن Spotify استفاده کرده است ، حتی با نصب اپل موزیک و داشتن یک حساب فعال.

با iOS 14 ، اپل انتخاب ایمیل ها و مرورگرهای شخص ثالث پیش فرض را به کاربران ارائه می دهد. به نظر می رسد این تغییرات نتیجه تحقیقات ضد اعتماد اپل طی چند سال گذشته باشد. اپل متهم شده است که از قوانین و هزینه های فروشگاه اپل خود برای انحصار برنامه ها و خدمات اپل بر خدمات از اشخاص ثالث به پایگاه کاربران خود استفاده کرده است.

ویژگی جدیدی در نسخه بتا “iOS 14.5” معرفی شد

معرفی ویژگی جدید نسخه بتای ios.۱۴.۵

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *