فوتبال خارجیمطالب داغورزش

قتل مشکوک و جنجالی معشوقه سابق بازیکن بایرن مونیخ

قتل مشکوک و جنجالی کاسیا لنهاردت نامزد سابق بازیکن بایرن مونیخ

در سالهای اخیر ، ما شاهد جنجال های زیادی در مورد زندگی شخصی مدافع باتجربه آلمانی بایرن مونیخ ، ژروم بواتنگ بوده ایم و ماجرای زندگی وی بارها در مطبوعات و تلویزیون گزارش شده است. بواتنگ اخیراً از کاسیا لنهاردت مدل 25 ساله جدا شد و اکنون جسد این زن 25 ساله توسط پلیس در خانه اش در برلین پیدا شده است.

کاسیا لنهاردت ، که از رابطه قبلی خود صاحب فرزندی شده بود ، در تاریخ 2 فوریه رسما اعلام کرد که از بواتنگ جدا شده است. این مدافع آلمانی این زن را به از بین بردن رابطه اش با فرزندانش و البته اخاذی برای ادامه رابطه متهم كرده بود. کاسیا نیز اخیراً بواتنگ را شیطان خواند و ادعا کرد که بلافاصله پس از فراموشی درد جدایی ، علناً در مورد دلایل این حادثه صحبت خواهد کرد.

ژروم بواتنگ چندی قبل در این رابطه گفت: “کاسیا با قطع رابطه من با نامزد سابقم ربکا و خانواده ام و باج گیری با من ارتباط پیدا کرد، اما من تصمیم گرفتم که به کاسیا پایبند باشم. در طول رابطه، کاسیا اغلب من را تهدید به نابودی می کرد. او تهدید کرد که دوران حرفه ایم را نابود کرده و حتی کاری می کند فرزندانم را از دست بدهم.

کاسیا لنهاردت Kasia Lenhardt

کاسیا گفت من را متهم به ضرب و شتم کرده و شکایت خواهد کرد. او می دانست که مادر فرزندانم من را به همین موضوع متهم کرده و ما در این رابطه و این پرونده دادگاهی پیش رو داریم. کاسیا با مادر فرزندانم تماس گرفت و گفت که در دادگاه به او کمک خواهد کرد. همه هدف او فقط نابود کردن من بود.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا