پ
1594211304_Z5pE3

آیا استقلال از وریا غفوری بخاطر مبلغ قراردادش شکایت کرده است؟

استقلال به طور رسمی خبر شکایتش از وریا غفوری را تکذیب کرد طی روزهای گذشته موضوع نامه ای که باشگاه استقلال به خاطر افزایش مبلغ قرارداد وریا غفوری به کمیته اخلاق نوشته بود، در رسانه‌ها انتشار یافت و این مساله سر و صدای زیادی به راه انداخت. از این رو تصورات برخی اینگونه بود که […]

استقلال به طور رسمی خبر شکایتش از وریا غفوری را تکذیب کرد

طی روزهای گذشته موضوع نامه ای که باشگاه استقلال به خاطر افزایش مبلغ قرارداد وریا غفوری به کمیته اخلاق نوشته بود، در رسانه‌ها انتشار یافت و این مساله سر و صدای زیادی به راه انداخت.

از این رو تصورات برخی اینگونه بود که استقلال از کاپیتان خودش به کمیته اخلاق شکایت کرده اما احمد مددی مدیرعامل باشگاه روز گذشته این موضوع را تکذیب کرد.

با این حال امروز سایت باشگاه استقلال نیز در اطلاعیه ای به طور رسمی به تکذیب موضوع شکایت از وریا غفوری پرداخت و نوشت: «در روزهای اخیر اخبار و شایعات نادرستی در خصوص شکایت باشگاه استقلال در کمیته اخلاق و سایر نهادها از برخی بازیکنان این تیم در رسانه‌ها منتشر شده که به این وسیله اخبار مذکور تکذیب می‌شود.»

باشگاه استقلال در بخش دوم این اطلاعیه آورده است:‌«باشگاه استقلال حق شکایت از رسانه‌های حاشیه پرداز را برای خود محفوظ می‌داند و از هواداران خود می‌خواهد توجه به شایعات و حواشی نداشته باشند چراکه حاشیه سازان از هیچ فرصتی جهت لطمه زدن به این باشگاه دریغ نخواهند کرد.»


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید