اخبار داغ

ماجرای دستگیری پاپ فرانسیس چه بود + اتهامات

دستگیری پاپ فرانسیس

پاپ فرانسیس چندی پیش در ارتباط با کیفرخواست 80 نفر به اتهاماتی از جمله داشتن فیلم پورنوگرافی کودکان ، قاچاق انسان ، زنای محصنه ، داشتن مواد مخدر و کلاهبرداری دستگیر شد.

بخوانید:  بیوگرافی مصطفی کیایی و همسرش عاطفه فلاحی + عکس ها

نحوه دستگیری پاپ فرانسیس

افسران نظامی ، پلیس ایتالیا و واحد جنایات جنسی به خانه پاپ در واتیکان رفتند و وی و چند مقام عالی رتبه دیگر را دستگیر کردند. گفته می شود افراد نزدیک به صحنه صدای تیراندازی را شنیده اند ، اما پلیس این موضوع را تأیید نکرده است. پاپ فرانسیس در حال حاضر در یک زندان ناشناخته نگهداری می شود و توسط ماموران فدرال شاغل در ایتالیا و اینترپل مورد بازجویی قرار می گیرد. گفته می شود FBI در حال آماده سازی برای پرواز و بازجویی از او است. در اوایل تحقیقات از پاپ فرانسیس و دیگران در واتیکان ، جوزپه گورناله به عنوان دادستان ارشد ضد مافیای ایتالیا احضار شد.

بخوانید:  بازیگر نقش مینا در سریال موچین + همسرش

قرار است جزئیات پرونده های قاچاق انسان و سایر جنایات منتسب به پاپ منتشر شود.

پس از دستگیری پاپ ، توئیتی در صفحه رسمی وی منتشر شد که شک و تردید در مورد دستگیری وی را ایجاد کرد. اما به نظر می رسد شبکه های اجتماعی او توسط یک تیم اداره می شود ، نه خودش.

بخوانید:  خاطره اسدی در برنامه دورهمی + فیلم

در توئیت دیگری که در فضای مجازی منتشر شده ، گفته شده است که پاپ فرانسیس شب گذشته در قطع برق در واتیکان به 80 اتهام از جمله قاچاق کودک و انسان ، پورنوگرافی ، قاچاق مواد مخدر و کلاهبرداری دستگیر شد !!

بخوانید:  صادق برمکی کیست + ماجرای قتل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا