اقتصادی

کاهش 20 درصدی قیمت بیت کوین

بیت کوین که فقط در چند ماه گذشته از 20 هزار دلار به 50 هزار دلار رسیده است ، طی روزهای اخیر نزدیک به 20 درصد کاهش یافته است.

اقدامات ایلان ماسک ، مدیر عامل تسلا ، غول خودروهای الکتریکی ، در بازار ارزهای دیجیتال و خرید 1.5 میلیارد دلاری وی از بیت کوین ، قیمت بیت کوین را از مرز 50 هزار دلار فراتر برد ، اما مقدار کمی از افزایش بیت کوین به کانال 57000 دلار . ایلان ماسک در پاسخ به پیتر شاف در توئیتی نوشت:

“پول فقط داده هایی است که به ما امکان می دهد تا از بروز مشکلات جلوگیری کنیم.”

با توجه به این ، قیمت بیت کوین و اتریوم بالا به نظر می رسد. نظر ایلان ماسک منجر به کاهش تقریباً 12 درصدی قیمت بیت کوین شد.

بخوانید:  باهنر: صحنه‌گردان اغتشاشات یک گروه آموزش‌دیده ۵-۶ نفره بودند/ اطلاعات دوربین بانک‌ها را خارج می‌کردند و آتش می‌زدند

از سوی دیگر ، مخالفت رئیس کل بانک مرکزی با این ارز دیجیتال بیشتر موجب سقوط قیمت این ارز دیجیتال شد. بانکداران مرکزی مانند رئیس بانک مرکزی اروپا معتقدند که این ارز دیجیتال (ارز رمزنگاری شده) بعضاً برای پولشویی و فعالیتهای مجرمانه مورد استفاده قرار می گیرد و لازم است مسیرهای موجود برای چنین سو explo استفاده های بیت کوین بسته شود.

بخوانید:  آرامش کامل در سیرجان برقرار است

بیت کوین که از مارس سال گذشته در بالاترین سطح قیمت خود قرار داشت و در ماه فوریه افزایش 900 درصدی را تجربه کرد ، طبق آخرین برآوردها قرار است در روزهای اخیر تا 20 درصد ضرر کند. در حال حاضر این معامله 47 دلار و 388 دلار معامله می شود که 4.76 درصد افت دارد.

بخوانید:  کارت اعتباری خرید کالای ایرانی به کجا رسید؟

طبق گزارشی از سیتی ، تقریباً 20٪ مشاوران سرمایه گذاری در بازار ارزهای رمزنگاری شده به دلیل نگرانی در مورد تورم وارد بازار می شوند.

بخوانید:  برگه جریمه جالب برای ماشین گران قیمت+ عکس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا