فوتبال ایرانمتفرقه

واکنش مادر علی انصاریان به نامزد کردن پسرش + عکس

ادعای یک بانو در فضای مجازی سر و صدا به پا کرد. بانویی که مدعی بود 5 سال با علی انصاریان نامزد بوده اما حالا مادر علی انصاریان در درد دل هایش برای آرش ظلی پور مجری تلویزیون که رفیق صمیمی پسرش بود، از این شایعه ها گلایه کرد

واکنش مادر علی انصاریان به نامزد کردن پسرش

فوتبال در شبکه های اجتماعی / آرش ظلی پور مجری تلویزیون که رفیق صمیمی مرحوم علی انصاریان بود، هر روز سر مزار این پیشکسوت فقید فوتبال حاضر می شود و امروز هم در گفتگویی که مادر علی انصاریان داشت، گلایه های ننه علی در واکنش به شایعه های چند روز اخیر پیرامون پسر مرحومش را در صفحه شخصی اش منتشر کرد.

بخوانید:  عکس های دیدنی بازیگران و همسرانشان

در تماسی که با آرش ظلی پور داشتیم، از او اجازه انتشار این گفتگو را گرفتیم. آرش ظلی پور به طرفداری گفت:

من صبح با مادر علی حرف زدم، او خیلی ناراحت بود. خودش خواست حتما این حرف ها منعکس شود.

در ادامه پست اینستاگرامی آرش ظلی پور را می خوانید:

امروز چند كلمه اى با ننه على حرف زدم … هنوز اشک از چشمانش جاری است و هنوز داغ على برایش غير قابل باور … فقط گريه كرد و گريه كرد و گريه كرد …
ميان اشک ها و هق هق ها چند جمله اى گفت كه جگرم آتش گرفت. از شايعه ها و حرف و حديث عده اى از خدا بى خبر دلش خون بود.
مي گفت:
“چرا آخه اين حرف ها رو می زنند؟ مگر اين ها از خدا ترس ندارند؟ مگه پدر مادر بالاى سرشان نبوده است؟! على همه چيز زندگی اش را براى من تعريف می كرد … هر چیزی اتفاق می افتاد، به من می گفت … حالا هر روز يكى می گوید من نامزدش بودم! على كجا نامزد داشت؟ من و على عاشق و معشوق بوديم … مگر می شود على نامزد داشته باشد و من ندانم؟ اين ها از خدا نمی ترسند که دروغ می گویند! تو رو خدا اين حرف ها را بنويس …”
داشتم فكر مى كردم چقدر آدم بايد كثيف و پست باشد كه دل مادرى كه هنوز نتوانسته است با داغ رفتن فرزندش كنار بياید را بشكند! برخی افراد مجازى مثل قارچ زاد و ولد می كنند و هر روز ما با توجه كردن به آنها، بزرگ ترشان می كنيم … افرادی كه سال ها در عرصه هاى مختلف دست به دست شدن و به هيچ جايى نرسيدند و حالا از مرگ يک نفر دنبال ديده شدن و جلب توجه هستند! به اين آدم ها بايد ترحم كرد نه توجه!
فقط افسوس و افسوس و هزاران افسوس …

 

بخوانید:  چهره متفاوته یکتا ناصر بدون آرایش! + عکس ها

منبع: طرفداری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا