افشاگری و جنجال مگان مارکل و شاهزاده هری + عکس

افشاگری و جنجال مگان مارکل و شاهزاده هری + عکس
ب

مصاحبه مگان مارکل ، همسر شاهزاده هری ، نوه خانواده سلطنتی انگلیس ، با اپرا وینفری ، در پی اظهارات این زوج در مورد روابط داخلی خانواده سلطنتی ، جنجال ایجاد کرد.

در این مصاحبه ، مگان مارکل خانواده سلطنتی را به “نژادپرستی” و “دروغ گویی” متهم کرد و افزود که او در سال ۲۰۱۸ به دلیل فشار خانواده سلطنتی ، به فکر خودکشی بوده است.

وی درباره نژادپرستی خانواده سلطنتی گفت که آنها نگران بودند که چقدر پوست او قبل از تولد پسرشان آرچی تیره شود.

مگان افزود که عنوان “شاهزاده” از پسر یک ساله آنها ، آرچی ، دریغ نشده است ، زیرا خانواده سلطنتی نگران “تیره بودن پوست کودک” بودند.

تقریباً سه سال پس از ازدواج ، مگان برخی از اعضای خانواده سلطنتی را متهم کرد که بدون نام بردن از آنها سخنان نژادپرستانه ای بیان کرده اند.

پرنس هری در مصاحبه ای که یکشنبه شب از شبکه CBS پخش شد ، گفت خانواده اش آنها را از نظر اقتصادی تحریم کرده اند و پدرش ، پرنس چارلز ، توسط ولیعهد انگلیس رها شده و مدتی با او تماس گرفته نشده است. است.

کاخ باکینگهام هنوز در مورد مصاحبه توضیحی نداده است.

مگان مارکل و پرنس هری در ژانویه سال گذشته از تخت سلطنت استعفا دادند و برای زندگی به ایالات متحده مهاجرت کردند.

پرنس هری همچنین در مصاحبه گفت که او از خانواده سلطنتی جدا شده است زیرا آنها همسرش مگان را درک نمی کردند.

این زوج که از خانواده سلطنتی جدا شده اند ، در این مصاحبه مستقیماً به ملکه الیزابت حمله نکردند.

افشاگری و جنجال مگان مارکل و شاهزاده هری + عکس

واکنش خانواده سلطنتی انگلیس

خانواده سلطنتی انگلیس به مگان و هری پاسخ می دهند

جلسه مدیریت بحران پس از مصاحبه تلویزیونی اخیر شاهزاده هری ، نوه ملکه انگلیس و همسرش مگان مارکل ، در کاخ باکینگهام برگزار شد. کاخ باکینگهام با تاخیر به این موضوع پاسخ داد و در بیانیه ای گفت: آنها مسئله نژادپرستانه مطرح شده توسط مگان مارکل را در مصاحبه اخیر خود با اپرا وینفری بسیار جدی می گیرند و به طور خصوصی به آن می پردازند.

در بیانیه کاخ باکینگهام آمده است: “یادآوری خاطرات ممکن است متفاوت باشد” اما “چنین موضوعاتی بسیار جدی گرفته خواهند شد”. در این بیانیه اضافه شده است که خانواده سلطنتی انگلیس از مشکلات اخیر این زوج “عمیقا ناراحت” هستند. در این بیانیه آمده است: “هری ، مگان و آرچی همیشه اعضای خانواده مهربان خواهند بود.”

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.