پ

سفت و خوش فرم کردن سینه در خانه+فیلم و عکس

اگر سینه های شل و افتاده دارید و از عمل های خطرناک جراحی می ترسید با ما همراه باشید.

ما در اینجا به شما یاد میدهیم چطور با تمرینات ورزشی و روش های طبیعی به سادگی در خانه سینه هایتان را سفت و خوش فرم کنید.

آموزش حرکات ورزشی مخصوص برای سینه

1.حرکت کبری

برای انجام این تمرین همانند تصویر بالا روی شکم خوابیده به کمک دست ها سینه های خود را به سمت بالا هدایت کنید. این کار را 15 مرتبه پشت سرهم انجام دهید.1دقیقه استراحت کنید و 15 مرتبه ی دوم و به همین ترتیب 15 مرتبه ی سوم را هم انجام دهید.

2.حرکت شنا

 

 

برای انجام این تمرین همانند تصویر بالا روی شکم خوابیده و به کمک دست ها  خودرا به سمت بالا بکشید سپس آرنج ها را خم کرده و به پایین برگردید. این عمل را نیز 3 ست و در هر ست 15 مرتبه تکرار کنید.

3.حرکت شنا یک دست

 

برای انجام این تمرین همانند تصویر بالا به سمت پهلو خوابیده و به کمک یک دست حامل خود را به سمت بالا بکشید و سپس دست حامل را کمی خم کرده و به پشت برگردید. این تمرین هم باید  در3 ست 15 مرتبه ای انجام شود.

4.حرکت شنا شانه

برای انجام این تمرین نیز همانند تصویر به سمت شکم خوابیده هردو دست را حامل کرده و باسن را بالا بکشید.حالا آرنج ها را خم کرده و شانه ها را به سمت پایین بکشید و باز به بالا برگردید.این تمرین نیز باید در 3 ست 15 تایی انجام شود.

توجه:این تمرین هارا روزانه و بعد از گرم کردن بدن خود انجام دهید و در انجام حرکات دقت داشته باشید تا عضلات آسیب نبینند.بین هر ست 1 دقیقه استراحت کنید.

 روش های خانگی برای سفت کردن سینه

1.روغن زیتون

ماساژ سینه با روغن زیتون روش عالی برای سفت کردن سینه های افتاده است.روغن زیتون منبع آنتی اکسیدان ها و اسیدهای چرب است که آسیب های سینه را برطرف کرده و مانع از افتادگی می شود.

2.یخ

دمای سرد نیز بافت سینه را محکم می کند در نتیجه ماساژ یخ راهکار مناسبی برای سفت شدن سینه ها است.هر روز به مدت یک دقیقه سینه ها را با دو تکه یخ به شکل دورانی ماساژدهید.

3.ژل آلوئه ورا

آلوئه ورا نیز خواص سفت کننده ی پوست دارد .روزانه سینه های خود را با ژل آلوئه ورا ماساژ دهید تا زمانیکه ژل جذب پوست شود.

4.خیار و زرده ی تخم مرغ

خیار و زرده تخم مرغ باعث تغذیه عضلات و همچنین سفت شدن پوست سینه می شوند و خیار همچنین خاصیت لیفتینگ کردن پوست را دارد.بنابراین استفاده از ترکیب این دو ماده باعث سفت شدن سینه می شود.نیم ساعت ترکیب را روی سینه ها نگه داشته و سپس بشویید.

 

 

 

کلیدواژه : زیباییسینه
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x