زمان پخش سریال نون خ فصل سوم + جزئیات

زمان پخش سریال نون خ فصل سوم + جزئیات
ب

زمان پخش فصل سوم سریال نون خ

بهرام توکلی به تازگی به عنوان نویسنده به فصل سوم “نون خ” اضافه شده و نویسندگی سریال را با امیر وفایی بر عهده داشته است. فصل سوم سریال تلویزیونی “نون خ” به کارگردانی سعید آقاخانی و تهیه کنندگی مهدی فرجی هم اکنون در حال نگارش است.

سریال نون خ تاکنون به مدت دو فصل از شبکه یک سیما پخش شده و مخاطبان زیادی را به خود جلب کرده است. پیش از این گفته شده بود که پس از تمرکز بر برداشت “تخمها” در فصل اول و “انار” در فصل دوم ، در فصل سوم این مجموعه ، ظرفیت هایی مانند استخراج در معدن و محیط زیست تمرکز اصلی داستان باشد

فصل دوم این سریال در ۱۴ قسمت قبل از ماه رمضان امسال پخش شد که از همان ابتدای پخش مورد استقبال مخاطبان قرار گرفت و موقعیت های کنایه آمیز آن توانست افراد عادی و خاص را درگیر خود کند.

خصوصاً اینکه داستان این فصل با طراحی خاص تری از جزئیات و زیر داستان ها نسبت به فصل قبل نوشته و تولید شده و نقاط ضعف فصل اول نیز در آن برطرف شده است. تمرکز بر بازیگران بومی و نگرانی ها و معضلات بومی مانند زمین لرزه و همچنین زیبایی های بصری از طبیعت مناطق کردنشین ، تلاشی بود که این محصول را به بسته ای ویژه برای مخاطبان تبدیل کرد.

سعید آقاخانی ، حمیدرضا آذرنگ ، میرطاهر مظلومی ، شقایق دهقان ، حمید لولایی ، سیروس میمنت ، پاشا جمالی ، مجید یاسر ، سید علی صالحی ، هدیه بازوند ، ندا قاسمی از بازیگران فصل دوم سریال نون خ بودند

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.