زمان پخش پایتخت ۷ / آیا پایتخت ۷ ساخته می شود ؟

زمان پخش پایتخت ۷ / آیا پایتخت ۷ ساخته می شود ؟
ب

زمان پخش سریال پایتخت ۷ / آیا پایتخت ۷ ساخته می شود ؟

در زمانی که زمزمه های سری هفتم سریال “پایتخت” در یک برهه از سال شنیده می شد ، سرانجام تلویزیون نوروز ۱۴۰۰ به پخش قسمت های جدید و باقی مانده از فصل ششم این مجموعه اکتفا کرد.

به شبکه اول سیما مدتی است که خلاصه قسمت های سری ششم سریال نوروزی “پایتخت” را پخش می کند و قرار است در تاریخ ۲۹ و ۳۰ اسفند ادامه یابد ، دو اپیزودی که قول داده بود در همان نوروز ۹۹ ساخته شده بود. تحت تأثیر کرونا ، این قسمت های جدید به موضوعات مرتبط با این موضوع می پردازند.

اما در زمانی که در نیمه دوم سال ، خبر ساخت “پایتخت ۷” برای نوروز ۱۴۰۰ به گوش رسید ، سرانجام حاشیه هایی مانند اعلام مطالبات بالای دستمزد توسط برخی عوامل توسط تعدادی از رسانه ها و همچنین تأکید بر حذف دیگران از طریق بازیگران تلویزیون ، وی سرانجام باعث شد که سازندگان اعلام کنند که ساخت خود را متوقف کرده اند.

پس از آن مدتی دیگر خبری از تولید «پایتخت ۷» نبود ، تا اینکه تهیه کنندگان اعلام کردند که طبق وعده ای که به مخاطبان برای تولید قسمت های پایانی سری ششم داده اند، این قسمت ها قرار است ساخته شود. تلویزیون زمان پخش را انتهای سال ۹۹ اعلام کرد و در ادامه هم تاریخ دقیق، دو روز پایانی اسفند ماه اعلام شد. اما در این بین ، مدیر صداوسیما در دیدار با سیروس مقدم ، مدیر پایتخت ، درباره سکانس حاشیه ای فصل ششم و همچنین ادامه تولید “پایتخت ۷” صحبت کرد.

سرانجام امروز شنبه ۲۳ اسفند حمید شاه آبادی معاون سیما که برای اعلام برنامه های نوروزی در تلویزیون در جمع خبرنگاران حاضر شده بود در پاسخ به س aboutالی درباره ساخت “پایتخت ۷” گفت: “تصمیم ما برای ساخت “پایتخت ۷” جدی است. صحبت هایی انجام شده است و ما برای “نوروز ۱۴۰۰” فقط “پایتخت ۷” را نداشتیم تا مطمئن شویم که عجله به درستی نوشته نشده است. “زیرا محتوا و فیلم نامه برای ما بسیار مهم است. “

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.