انتقام کاخ باکینگهام از مگان مارکل + عکس

انتقام کاخ باکینگهام از مرگان مارکل + عکس
ب

با شدت گرفتن اختلافات بین اعضای خانواده سلطنتی انگلیس و ادعاهای جدید ، احتمال درگیر شدن یک شرکت حقوقی در این جنجال ها و شکایت از مگان مارکل افزایش یافته است.

شکایت یک ارشد کاخ باکینگهام از مگان مارکل ، عروس ولیعهد انگلیس و همسر شاهزاده هری ، متهم کردن وی به “رفتار ناشایست و غیرقابل قبول” در برابر دو دستیار شخصی و تضعیف شخصیت شخص دیگری ، تحقیقات را در این زمینه جنجالی کرده است و توسط یک شرکت حقوقی انجام می شود.

با بالا گرفتن تنش ها ، میل آن سندی فاش کرد که مگان مارکل به کاخ باکینگهام نامه نگاری کرده و اسناد ، نامه های الکترونیکی یا پیامک های مربوط به شکایت از خود را درخواست کرده است. اما کادرهای سلطنتی ، در اقدامی بی سابقه که قطعاً بر تنش ها افزوده ، خواستار حضور شخص ثالث در این تحقیقات شدند.

اما نشانه هایی از احتمال مقابله به مثل توسط مگان مارکل در برابر آنچه او “کارزار افترا” می نامد ، وجود دارد و یک منبع ارشد کاخ باکینگهام دریافت نامه ای از دفتر مگان را به دنبال “شواهد” تأیید کرد. الیزابت دوم این درخواست را به پرنس چارلز ، ولیعهد انگلیس ، که کارکنان وی در حال بررسی اسناد بودند ، ارجاع داد.

همسر شاهزاده هری ادعاهای مطرح شده توسط کارمندان قصر علیه وی را تکذیب می کند. با این حال ، یک منبع آگاه در خانواده سلطنتی انگلیس به تایمز گفت که “هنوز بدترین اتفاقات واقعی رخ نداده است و داستان های دلخراشی برای گفتن وجود دارد.”

کاخ باکینگهام ، شاهزاده هری و مگان مارکل هنوز در این باره اظهار نظری نکرده اند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.