کنایه یک پرسپولیسی به مدیر استقلال

خبرورزشی: پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: من از پرسپولیس شکایت کنم؟ اصلاً حرف زدن در مورد شکایت از پرسپولیس هم زشت است. من آدمی نیستم که از این کارها بکنم و برایم غیر قابل باور است.

با اسماعیل حلالی، پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در مورد شرایط این روزهای این تیم گفت‌وگویی انجام دادیم که در ادامه می‌خوانید.

از بازی دوستانه به خاطر چهلم میناوند و انصاریان شروع کنیم؟

من واقعاً هنوز در شوک رفتن علی و مهرداد هستم. نمی‌خواهم باور کنم دوستانم دیگر نیستند، اصلاً نمی‌توانم این کار را انجام دهم. بازی کردن به یاد مهرداد و علی خیلی سخت است ولی باز هم دم بچه‌ها گرم که این بازی‌ها را می‌گذارند تا یادی از این دو عزیز بشود.

فکر می‌کنم بعد از بازی، خداداد عزیزی سال منحوس ٩٩ را به خوبی توصیف کرد. نظر شما چیست؟

خداداد ادبیات و گفتار خاص خودش را دارد ولی واقعاً حرف دل همه ما را زد چون سال ٩٩ واقعاً تلخ و دردآور بود.

خداداد همچنین گفته بود با حضور عادل فردوسی‌پور تیم حریف ١٠ نفره بود. واقعاً این‌طور بود؟

خب این حرف‌ها شوخی است چون اصلاً نتیجه در این دیدارها اهمیتی ندارد. کسی از عادل توقع ندارد فوتبالیست حرفه‌ای باشد و عالی بازی کند همان‌طور که کسی از من نمی‌تواند توقع داشته باشد فوتبال گزارش کنم. کاری به فوتبال عادل ندارم ولی واقعاً او در کارش استاد است.

آخرین بار که به شما زنگ زدم، گفتید علی کریمی رأی نمی‌آورد و همین‌طور هم شد. در این مورد چه صحبتی دارید؟

بله واضح بود که این اتفاق رخ می‌دهد. علی کریمی اعتقادی به لابی‌گری نداشت و همیشه می‌گفت یک رأی با عزت داشته باشم بهتر از رئیس شدن با لابی است. در فوتبال ما دلالی و فساد وجود دارد که علی قصد نابود کردن آن را داشت ولی نگذاشتند.

اوضاع پرسپولیس را چطور می‌بینید؟

خدا را شکر شرایط تیم خوب است. در جام ‌حذفی برد پرگلی کسب کردند، در لیگ هم صدرنشین هستند. با هماهنگ شدن خریدهای جدید با بازیکنان قدیمی، اوضاع از این هم بهتر می‌شود. کادر فنی با شناسایی نیاز تیم، آن را رفع کرد و فکر می‌کنم پرسپولیس تیم کاملی را در اختیار دارد.

پرسپولیس امسال هم قهرمان می‌شود؟

بله با این تیم باکیفیت و انگیزه بچه‌ها فکر می‌کنم این اتفاق رخ دهد و پرسپولیس برای پنجمین فصل متوالی قهرمان شود. استقلال و سپاهان قابل احترام هستند ولی واقعاً تیمی را رقیب پرسپولیس برای قهرمانی نمی‌بینم.

در مورد گرفتن میزبانی از تیم‌های ایرانی چه نظری دارید؟

فقط می‌شود تأسف خورد. نتیجه مدیریت ضعیف و نداشتن نفوذ درAFC همین می‌شود. به راحتی حق تیم‌های ما را می‌خورند و آب از آب تکان نمی‌خورد. فقط باید امیدوار باشیم روی تلاش و غیرت بچه‌ها نتیجه بگیریم.

نظری عضو هیئت‌مدیره استقلال گفت پرسپولیس به چاه نفت وصل است. در این مورد چه صحبتی دارید؟

من از چند سال پیش که در تیم پایه‌ها کار می‌کردم از پرسپولیس طلب دارم. این آقا لطف کند چاه نفتی که پرسپولیس به آن وصل است را به ما نشان دهد تا طلب‌مان را بگیریم. من فکر می‌کنم چاه نفت متعلق به تیمی است که با بازیکن ٢ میلیاردی ٧ میلیارد قرارداد می‌بندد وگرنه وضعیت مالی پرسپولیس با این همه بدهی ریز و درشت کاملاً مشخص است.

گفتید از پرسپولیس طلبکار هستید. قصد ندارید برای گرفتن پول‌تان شکایت کنید؟

من از پرسپولیس شکایت کنم؟ اصلاً حرف زدن در مورد شکایت از پرسپولیس هم زشت است. من آدمی نیستم که از این کارها بکنم و برایم غیر قابل باور است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید