ریحانه پارسا بعد از ابراز علاقه به پورن استار شدنش آن را تکذیب کرد !!

ریحانه پارسا : می خواهم پورن استار شوم !
ب

گام جدید بی اخلاقی های ریحانه پارسا در ترکیه !

خانه سینما نوشت : ریحانه پارسا گفت می خواهد پ_ورن استار شود! خود ریحانه پارسا در استوری اینستاگرام خود با شیر کردن این عکس تیتر ” ریحانه پارسا:می خواهم پ_ورن استار شوم!” را بازنشر کرد.

پارسا که به تازگی عکس های بسیار جنجالی و نیمه برهنه منتشر می کند در اتاقی در اپلیکیشن کلاب هوس علت عکس های اخیرش را توضیح داد.

ریحانه پارسا در پاسخ به این که قصدش از انتشار عکس های اخیرش چیست و چه پیامی را به دنبال دارد؟ گفت:«می خواهم پ_ورن استار شوم؛جدی! این عکس ها آغاز آن میسر است».

ریحانه پارسا : می خواهم پورن استار شوم !

عکس برهنه ریحانه پارسا برای جذب فالوور نبود؟

 

با انتشار عکس های متعدد غیر اخلاقی این مساله عنوان شد که دلیل او جذب فالوور بیشتر و یا عقده های روانی است.

اما اظهارات جنجالی امشب او در کلاب هاوس شکل دیگری به ماجرا می دهد. اگر این اتفاق رخ دهد او از صدف طاهریان و دنیا جهانبخت و… هم شکل و شمایل جنجالی تری به خود خواهد گرفت.

ریحانه پارسا که ابتدا با سریال های تلوزیون ایران معروف شد کم کم مسیر دیگری را در پیش گرفت. به گزارش وقت صبح او ابتدا با حضور در تئاتر و زندگی جنجالی با مهدی کوشکی وارد حاشیه فراوان شد.

سپس پارسا خبر جدایی از کوشکی را داد و به ترکیه مهاجرت کرد و با پویان مختاری و نسیم از اعضای سایت های شرط بندی شروع به کار کرد.

او مدام عکس های جنجالی منتشر می کند.

منبع: وقت صبح / خانه سینما

به روزرسانی خبر :

از آنجایی که خود پارسا این خبر را استوری کرده بود، با تکذیب خبر و همچنین ژست روشنفکری گرفتن او با واکنش کاربران مواجه شده است.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.