پدر آزاده نامداری کیست + عکس

پدر آزاده نامداری کیست + عکس
ب

پدر آزاده نامداری کیست؟

پدر آزاده نامداری به گفته خودش از اهالی مطبوعات بوده و ظاهرا فرهنگی و دبیر و معلم آموزش و پرورش بوده است.

پدر آزاده نامداری مجری فقید صداوسیما، پس از خاکسپاری دخترش در بهشت زهرا خطاب به مردم و دوربین رسانه ها صحبت هایی را انجام داد. او در ابتدا گفت: دختر من سجاد (همسرش) را خیلی دوست داشت و در مدتی که باهم زندگی کردند، زندگی عاشقانه ای داشتند. سجاد خیلی مهربان بود. به صحبت هایی که در فضای مجازی علیه ما و آزاده می‌شود، توجه نکنید.

وی افزود: آزاده من خیلی مهربان بود. من خودم دبیر ادبیات و اهل مطبوعات بودم، مطمئن باشید زندگی او را می‌نویسم و نمی‌گذارم حقش ضایع شود. دختر من دختر خردمند و روشنفکری بود و از خانواده معلم بود، معلم ها در این مملکت اهل وفا و زندگی هستند. آزاده افسرده نبود و امیدوارم او را حلال کنید، اگر رنجشی از او داشتید، او را ببخشید.

پدر مرحوم نامداری در پایان صحبت هایش عنوان کرد: آزاده در عمر کوتاه ۳۵ ساله‌اش مردم را دوست داشت. عشقش به مردم هیچوقت فراموش نمی‌شود. هرچه در فضای مجازی است دروغ است. اگر میخواهید حقیقت را بدانید با من صحبت کنید. از سجاد به خاطر زندگی پنج ساله اش با اراده ممنونم چون یک شوهر واقعی بود. امیدوارم من و سجاد گندم را مثل آزاده تربیت کنیم و یک آزاده جدید تحویل جامعه بدهیم. جامعه ای که امثال آزاده را نمی‌پذیرد.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.