چهره هامطالب داغ

آقای گلزار، با این جَست و خیز، چیزی نمی شوی! / فیلم و عکس

برترین ها نوشت : محمدرضا گلزار هم یکی از آن پدیده‌های عجیب تمام این سال‌های افت و نزول فرهنگ و هنر در این مملکت است، او روزهای زیادی به واسطه چهره‌ی زیبا در صدر سینماها بود و همین حالا هم اگر کرونا اجازه بدهد و سینماها برقرار باشد، بفروش است.

بخوانید:  عکس/ حمید گودرزی و همسرش در رستوران چینی

خب زیبایی و فروش قاعده‌ی همه‌جایی است و ایرادی هم ندارد اما از جایی به بعد، از دست انداختنش به اجرا در برنده باش و تلاش مضحک برای خوانندگی و البته فعالیت‌های مجازی عجیب، مثل آن لایو نامتعادل که تقاضای «ذکر» داشت، درصد ابتذال آقای سوپراستار از حد مجاز بالا زد و حالا از او جز یک «اسم» چیزی نمانده، همین با «کارلوس» گشتن هم کمی خودنما و اگزجره به نظر می‌آید، این رفتارها اگر موردی بود، شاید میشد گذاشت به حساب اتفاق و زیست عادی، اما او در چند سال گذشته به همین شکل ادامه حیات می‌دهد! شکلی عجیب از تلاش برای در صدر ماندن، این مطلب نگاهی به برخی از رفتارهای این مدلی جناب گلزار دارد.

بخوانید:  مدلی که عروس خانواده سلطنتی سوئد شد! (تصاویر)

آقای گلزار، با این جَست و خیز، چیزی نمی شوی !

 

دیدار با سام اصغری در لس آنجلس

 

تفریح لاکچری‌ با رامین رضاییان 

تفریح لاکچری‌ با رامین رضاییان 

 پیست اسکی 

حرف‌هایش درباره تاثير ذكر گفتن

 

بخوانید:  این دختر نافش را برید و به نامزدش هدیه داد ! + عکس عجیب

شریفی یزدی مشاور و روانشناس اجتماعی درباره نحوه مقابله با چنین افرادی گفت: چنین افرادی یقیقا نیازمند مداخله روانشناسی هستند و زندان و مجازات این چنین نمی‌تواند بازدارنده تکرار جرم آن‌ها باشد چراکه مجرمین حرفه‌ای گاها به طور مکرر و طولانی مدت زندان بوده‌اند اما زندان آن‌ها را به خلاف‌های بزرگ تر ترغیب کرده است. وی ادامه داد: همچنین افرادی که حس خود کم بینی دارند و یا از اعتماد به نفس و عزت نفس کمی برخوردارند نیز گرایش بیشتری به فعالیت در این فضا برای کسب شهرت از طرق نامتعارف دارد چراکه فضای مجازی امکان جذب بالای فالوور و یا طرفدار را به راحتی فراهم کرده است. از سوی دیگر برخی از این طرفداران و فالوورها نیز از خشم رسوب کرده مزمنی رنج می‌برند که آن‌ها را به این سو کشیده است و یا از سر کنجکاوی و همزاد پنداری، فرد مشهور مجازی را دنبال می‌کنند.

بخوانید:  فیلم هندی برو راهتو برو + بازیگران و داستان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا