فوتبال ایرانمتفرقه

علی دایی و سارقی که او را نشناخت!

در سال‌های اخیر مواردی رخ داده که ستاره و چهره‌های مطرح ورزشی مورد حمله سارقان قرار گرفتند و اموالشان به سرقت رفته است.

چهره های مطرح و سلبریتی ها که عموما از قشر پولدار جامعه محسوب می شوند؛ در تمام دنیا گزینه مورد علاقه سارقان هستند چرا که این دزدان مطمئنند دست خالی از پیش آن ها برنمی گردند!

بخوانید:  یک شایعه تلخ در مورد پرسپولیس و علی دایی!

در سال های اخیر دستبرد به اموال چهره های مطرح در ایران نیز افزایش پیدا کرده؛ هرچند که هنوز با میانگین عموم جامعه اختلاف زیادی دارد.

بخوانید:  بررسی جوان گرایی در استقلال و اعتقاد استراماچونی

البته یکی از پرسروصداترین خفت گیری های اخیر چهره های ورزشی حمله سارقان برای دزدیدن گردنبند علی دایی بود. دوربین های مداربسته کاملا صحنه درگیری را شکار کرده بودند و در نهایت یکی از این سارقان دستگیر هم شد. این اتفاق آبان 99 در خیابان جلوی دفتر علی دایی و در حضور دخترش رخ داد. سارقان بعد از زمین زدن دایی گردنبند او را دزدیدند و رفتند.

بخوانید:  علی دایی و محمد مایلی کهن در مراسم ختم

یکی از مهاجمان به علی دایی اظهارنظر عجیبی انجام داد و گفت:

داشتیم از آنجا رد می‌شدیم و به‌دنبال سوژه‌ای می‌گشتیم که از او سرقت کنیم. درست در همان لحظه علی دایی از ساختمانی بیرون آمد. من او را نشناختم، خیلی مواد کشیده بودم و حالت عادی نداشتم. همدستم برق طلای گردنبند او را که دید وسوسه شد تا سرقت کند. جلوتر که رفتم با خودم گفتم چقدر شبیه آقای دایی است. اما چون این روزها بدل افراد مشهور زیاده شده با خودم گفتم نه حتما بدل آقای دایی است. حتی همدستم که سرقت را انجام داد، وقتی ترک موتورم نشست گفت که «فکر کنم علی دایی بود.»، اما من گفتم حتما شبیه‌اش است.

خبرآنلاین

بخوانید:  کریمی ، دایی ، قلعه نویی و پروین در مراسم ختم حسین نفر+تصاویر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا