پ
رونمایی از جدیدترین مدل خودرو جگوار مدل R-Dynamic Black

رونمایی از جدیدترین مدل خودرو جگوار R-Dynamic Black

جگوار اخیراً مدل جدیدی را به سری F-Type خود با نام R-Dynamic Black اضافه کرده است که به زودی به صورت کوپه و کانورتیبل در انگلیس عرضه می شود. اتومبیل جدید دارای نمای بیرونی مضمون سیاه و چرخ های پنج پره 20 اینچی شکافته در رنگ سیاه براق است که قبلاً در سایر مدل های […]

جگوار اخیراً مدل جدیدی را به سری F-Type خود با نام R-Dynamic Black اضافه کرده است که به زودی به صورت کوپه و کانورتیبل در انگلیس عرضه می شود.

اتومبیل جدید دارای نمای بیرونی مضمون سیاه و چرخ های پنج پره 20 اینچی شکافته در رنگ سیاه براق است که قبلاً در سایر مدل های F موجود نبود.

R-Dynamic Black نیز طبق گفته سازنده در سه رنگ مشکی سانتورینی ، خاکستری Egger و قرمز فلورانس در دسترس است.

به گزارش autoexpress ، جگوار به تولید اتومبیل های اسپرت F-Type خود (F-Type) ادامه می دهد ، این بار مدل جدیدی را ارائه می دهد که علی رغم حفظ هویت خود در قالب سری F ، تغییرات جذابی را نیز تجربه کرده است که می تواند طرفداران خود را ایجاد کند راضی باشید این خودروی اسپرت که در واقع در رده بالای خودروهای جگوار طبقه بندی می شود ، یک خودروی محبوب طرفداران خودروهای اسپرت است و البته با تغییراتی که در طراحی آن ایجاد شده ، می تواند طرفداران مدل های آینده نگرانه را نیز به خود جلب کند.

2584357 975 - رونمایی از جدیدترین مدل خودرو جگوار R-Dynamic Black

البته این بدان معنا نیست که R-Dynamic Black می تواند توجه علاقه مندان به اتومبیل های فوق العاده اسپرت و قدرتمند را جلب کند ، اما در مقایسه با چنین خودروهایی ، نسل جدید جگوار سری F باید به عنوان یک خودروی میان رده تعریف شود.

اولین ویژگی در نسل جدید جگوار سری F استفاده از تم مشکی در طراحی خارجی خودرو است که در مدل های قبلی این سری وجود نداشت. حتی رینگ های پنج پره و 20 اینچی این خودرو برای تأکید بر وجود رنگ مشکی به رنگ مشکی تولید می شود. به گفته فرارو ، در داخل اتومبیل کابینی با دوخت چرم کنتراست چرمی و مونوگرام در آبنوس و مروارید روشن وجود دارد ، در حالی که دوخت قرمز روشن نیز ارائه شده است.

R-Dynamic Black همچنین به صورت استاندارد با صندلی های اسپرت 12 حالته قابل تنظیم برقی با گرمایش و تهویه ارائه می شود ، در حالی که سمت نرم دسته های آلومینیومی تعویض شده از ساتن ساخته شده است.

R-Dynamic Black با دو موتور ارائه خواهد شد ، مدل های اصلی و پایین آن به یک موتور بنزینی چهار سیلندر توربوشارژ 2.0 لیتری با قدرت Jaguar P300 296 اسب بخار مجهز شده اند.

این نمونه اولیه می تواند در مدت زمان 5.4 ثانیه از 0 به 100 کیلومتر در ساعت برسد و حداکثر سرعت این مدل 155 مایل در ساعت خواهد بود. طبق گزارش های تایید شده ، قیمت این مدل اصلی از 4 64495 شروع می شود و در صورت درخواست گزینه های دیگر ، قیمت به طور طبیعی افزایش می یابد.

2584359 543 - رونمایی از جدیدترین مدل خودرو جگوار R-Dynamic Black

به گفته فرارو ، جگوار R-Dynamic Black را نیز با موتور 5.0 لیتری سوپرشارژ V8 Jaguar P450 ارائه می دهد. موتور 444 اسب بخاری نیز با دو مدل عقب و چهار چرخ محرک موجود است. هر دو پیشرانه قادرند در مدت زمان 4.4 ثانیه خودرو را از حالت سکون به سرعت 100 کیلومتر بر ساعت برسانند و حداکثر سرعت 177 مایل در ساعت را برای راننده فراهم کنند.

هر دو نسخه چهار چرخ متحرک و چرخ محرک عقب P450 R-Dynamic Black به میراگرهای تطبیقی ​​و سیستم تنظیم دینامیکی خودتنظیم Jaguar مجهز شده اند که به طور یکپارچه ویژگی های میرایی سیستم تعلیق ، وزن فرمان ، پاسخ دریچه گاز و گیربکس را تنظیم می کند .

فرارو


کلیدواژه : جگوارخودرو
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید