پ
ماجرای مردی که 15 سال بدون اینکه کار کند حقوق گرفت !

ماجرای مردی که 15 سال بدون اینکه کار کند حقوق گرفت !

از مقامات یک بیمارستان دولتی در جنوب ایتالیا برای پرداخت 538000 یورو به یک پیرمرد 67 ساله تحقیق شده است. ماجرا از این قرار است که مسئولان بیمارستان در مدت 15 سال و بدون اینکه هرگز کار کند ، 538000 یورو به وی پرداخت کردند. مظنون اصلی این پرونده به دلیل کلاهبرداری و اخاذی در […]

از مقامات یک بیمارستان دولتی در جنوب ایتالیا برای پرداخت 538000 یورو به یک پیرمرد 67 ساله تحقیق شده است.

ماجرا از این قرار است که مسئولان بیمارستان در مدت 15 سال و بدون اینکه هرگز کار کند ، 538000 یورو به وی پرداخت کردند.

مظنون اصلی این پرونده به دلیل کلاهبرداری و اخاذی در حال تحقیق است. پلیس مالی ایتالیا در بیانیه ای اعلام کرد که این فرد در سال 2005 مقامات بیمارستان را تهدید کرده است که وی را در لیست حقوق خود نگه دارند.

پلیس می گوید این مرد در سال 2005 و در سن 52 سالگی به طور رسمی در بخش آتش نشانی بیمارستانی در شهر Catanzaro در جنوب ایتالیا استخدام شده است. از آن زمان ، این فرد هرگز کار نکرده است. پلیس می گوید برای اثبات اینکه این مرد هرگز کار نکرده است ، از برنامه های کاری ، سوابق تلفن همراه و شهادت کارمندان بیمارستان استفاده می کند.

به همراه مظنون اصلی ، شش کارمند و مدیر بیمارستان نیز در لیست متهمان هستند.دو نفر از آنها بخشی از یک کمیته تحقیق بوده‌اند که توسط بیمارستان راه‌اندازی شده است.

آنها به پلیس گفتند که شواهد کافی برای اثبات کار نکردن کارمند وجود ندارد. در همین حال ، پلیس می گوید که شواهد و مدارک زیادی در این زمینه یافته است.


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید