پ

خودرو هونگچی (Hongqi) چینی با 400 کیلومتر سرعت

دو برند لوکس ، Hongqi ، زیرمجموعه FAW ، از یک ابرخودروی جذاب در نمایشگاه خودرو شانگهای رونمایی کرد.

این ابرخودرو S9 نام دارد و با استخودرو هونگچی (Hongqi) چینی با 400 کیلومتر سرعتفاده از تجربیات راه اندازی Silk ساخته شده است. استخراج 1400 اسب بخار از یک پیشرانه هیبریدی باعث شده تا هونچی رقیبی جدی برای ابرخودروهای معروف باشد.

مراحل طراحی Hongchi S9 در ایتالیا به پایان رسیده است ، به همین دلیل این ابرخودرو ظاهری پخته و اروپایی دارد. بد نیست بدانید که هویت این ابرخودرو تحت نظارت والتر دا سیلوا معروف ساخته شده است ؛ آقای دا سیلوا ، عضو سابق گروه فولکس واگن ، مدل هایی مانند آئودی R8 ، لامبورگینی اگوئیستا و فولکس واگن شیروکو را طراحی کرده است.

خودرو هونگچی (Hongqi) چینی با 400 کیلومتر سرعت

آقای دا سیلوا در مورد طراحی S9 گفت:

“ما به طرز ماهرانه ای اشکال و سطح فنی را طراحی کردیم تا در یک نقطه به بالاترین تعادل بین آیرودینامیک ، تناسبات و زیبایی برسیم.” ما به همه جزئیات توجه کردیم. نتیجه این تلاش ها یک طراحی روان و به موقع است که جوهر زیبایی را مشخص می کند. ”

خودرو هونگچی (Hongqi) چینی با 400 کیلومتر سرعت

Hongchi S9 از یک موتور هیبریدی بهره می برد که با یک موتور بنزینی با سه موتور الکتریکی کار می کند. این در مجموع 1400 اسب بخار نیرو تولید می کند و S9 را تنها در 1.9 ثانیه به 100 کیلومتر در ساعت می رساند. در صورت ادامه شتاب ، این ابرخودروی چینی می تواند به حداکثر سرعت 400 کیلومتر در ساعت دست یابد. اگر این ارقام در دنیای واقعی قابل دستیابی است ، باید بگوییم که با یکی از سریعترین خودروهای تولیدی جهان روبرو هستیم.

از آنجا که Hongchi در زبان چینی به معنای پرچم قرمز است ، بدنه S9 قرمز است. این برند در سال 1958 تاسیس شد

شاید بدانید که اولین نسخه Hongchi S9 در نمایشگاه اتومبیل فرانکفورت 2019 معرفی شد. در این مدت تغییرات زیادی در ابرخودروی چینی ایجاد شد و تحولی کامل اتفاق افتاد.

طبق برنامه ریزی های انجام شده ، فقط 99 دستگاه از Hongchi S9 تولید می شود. قیمت 1.45 میلیون دلار برای خرید این ابرخودروی چینی تعیین شده است! پیش بینی می شود روند تحویل سفارشات مشتری از سال آینده آغاز شود.

کلیدواژه : هونگچی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید