پ
لیونل مسی در بارسلونا ماندنی است

لیونل مسی در بارسلونا ماندنی است

تابستان گذشته ، لیونل مسی دور از ترک بارسلونا نبود. بوروفکس رسمی مسی به این باشگاه علامت داد که مصمم است بارسا را ​​ترک کند ، اما در نهایت جوزپ ماریا بارتومئو ، رئیس باشگاه بارسلونا به مسی اجازه این کار را نداد. مسی تا سال ۲۰۲۱ قرارداد داشت و طبق مفاد آن نمی توانست […]

تابستان گذشته ، لیونل مسی دور از ترک بارسلونا نبود. بوروفکس رسمی مسی به این باشگاه علامت داد که مصمم است بارسا را ​​ترک کند ، اما در نهایت جوزپ ماریا بارتومئو ، رئیس باشگاه بارسلونا به مسی اجازه این کار را نداد. مسی تا سال ۲۰۲۱ قرارداد داشت و طبق مفاد آن نمی توانست یک طرفه قرارداد خود را فسخ کند ، در غیر اینصورت باید در دادگاه جواب می داد.

مسی اظهار داشت که نمی خواهد بارسا را ​​به دادگاه بکشاند و بنابراین تا پایان قراردادش خواهد ماند.

چند ماه بعد ، اوضاع تغییر کرد و پس از استعفای بارتومئو و آمدن خوان لاپورتا ، بسیاری معتقدند که احتمال تمدید قرارداد مسی افزایش یافته است ، اما در پایان فصل همه چیز مشخص خواهد شد.

او به منچسترسیتی و پی اس جی علاقه مند است ، اما پس از اوج گیری اخیر بارسا (قهرمانی کوپا دل ری و افزایش شانس قهرمانی در لالیگا) و ظهور جوانان آینده دار مانند پدر ، همراه با وعده های خوان لاپورتا برای جذب یک یا دو ستاره مسی بزرگ اکنون بیش از هر زمان دیگری برای ماندن و تمدید قرارداد تشویق شده است.

جوردی ماسترا ، معاون سابق بارسا ، در مورد پیش بینی های خود درباره آینده مسی گفت: “من معتقدم مسی در بارسا خواهد ماند و حتی اگر او برود ، به خاطر پول نخواهد بود.”

مسترا درباره اوج گیری عثمان دمبله و آنتوان گریزمان گفت: “مشکل دمبله مصدومیت های وی بود.” در غیر این صورت ، او زودتر برای بارسا می درخشید. فیلیپ کوتینیو مشکلات مشابه دمبله را دارد. “گریزمان ، یک سوپراستار است و وقتی از اتلتیکو به بارسا بپیوندید ، سازگاری با آن زمان می برد و کار ساده ای نیست.”

سوپرلیگ: “پروژه سوپرلیگ برای بارسا و رئال که در دوران کرونا متحمل خسارات اقتصادی زیادی شده اند بسیار حیاتی است.”


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید