رایان گیگز و پنج سال حبس به جرم تجاوز به زنان + عکس

 ماجرای تجاوز رایان گیگز به کیت گریویل و خواهرش

اسطوره ۴۷ ساله یونایتد صبح دیروز وارد دادگاه منچستر سیتی شد. وی با ماسکی بر صورت به محل مذکور آمد و تمام اقدامات امنیتی در اطراف وی برای بررسی وضعیت پرونده وی انجام شد.

در مقابل دادگاه ، گیگز ترجیح داد که به طور خاص صحبت نکند و فقط اصرار داشت که هیچ گناهی مرتکب نشده است.

وی به حمله به کیت گریویل ، مدیر اجرایی ۳۶ ساله و افسر روابط عمومی در منچستر متهم شده است.

Giggsjpg - رایان گیگز و پنج سال حبس به جرم تجاوز به زنان + عکس

ستاره سابق ولز و منچستر یونایتد به اتهام تجاوز به گرول در طی یک دوره سه ساله متهم شده است. این پایان ماجرا نبود و گفته می شود که گیگز همین کار را با خواهر کوچک گرویل نیز انجام داده است.

پس از پیگرد قانونی ، آندره گریفیتس ادعا کرد که برخی رفتارهای تحقیرآمیز منجر به این شد که شبکه رایانه ای دست به چنین اقدامی بزند.

چندی پیش ، در اواخر سال ۲۰۲۰ ، دو زن با افسران پلیس منچستر تماس گرفتند و از حمله عجیب به آنها خبر دادند. اوضاع به قدری جدی بود که حتی یکی از آنها به دلیل جراحات وارده تحت درمان قرار گرفت و به بیمارستان منتقل شد.

kate greville 2 - رایان گیگز و پنج سال حبس به جرم تجاوز به زنان + عکس

قرار است گیگز برای تصمیم گیری درباره پرونده خود در تاریخ ۲۶ مه به دادگاه منچستر بازگردد. چنین رفتارهای اجباری و کنترل شده در سال ۲۰۱۵ در انگلیس جرم محسوب می شود و می تواند برای مجرم تا پنج سال زندان در پی داشته باشد.

در این قانون آمده است: “یک عمل یا الگویی از اقدامات تعرض، تهدید، تحقیر و ارعاب یا سو استفاده از دیگران که برای آسیب رساندن یا ترساندن قربانی استفاده می شود، جرم خواهد بود.”

رایان گیگز در طول زندگی حرفه ای خود ۶۴ بازی برای ولز انجام داده است و در منچستر یونایتد تمام افتخارات ممکن را کسب کرده است ، از جمله ۱۳ قهرمانی در لیگ برتر انگلیس ، دو جام قهرمانی در لیگ قهرمانان و چهار جام حذفی.

kate greville 3 - رایان گیگز و پنج سال حبس به جرم تجاوز به زنان + عکس


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید