اضافه شدن تماس ویدیویی گروهی به تلگرام

تماس ویدیویی گروهی ماه آینده به مسنجر تلگرام اضافه می شود و این ویژگی پشتیبانی از کنفرانس ویدیویی مبتنی بر وب را نیز شامل می شود.

تماس تصویری گروهی به تلگرام اضافه می شود

پاول دوروف ، بنیانگذار تلگرام در یک پیام متنی در کانال رسمی تلگرام خود گفت: “در ماه مه ، ما یک ویدئو به گفتگوی صوتی خود اضافه خواهیم کرد و تلگرام را به یک بستر قدرتمند برای تماس ویدیویی گروهی تبدیل خواهیم کرد.”

تلگرام اغلب به دلیل تأخیر در اضافه کردن ویژگی های جدید ، به رقبای خود طعنه می زند ، اما خود پلتفرم پیام رسان تصویری از رقبای خود عقب است و فقط امکان تماس تصویری دو نفره در آگوست سال گذشته را اضافه می کند.

تلگرام در یک پست وبلاگ نوشت ، که در آوریل ۲۰۲۰ ، زمانی که تعداد کاربران به ۴۰۰ میلیون نفر رسید ، به ۴۰۰ میلیون نفر رسید ، قرنطینه جهانی نیاز به یک ابزار ارتباطی ویدیویی قابل اعتماد را برجسته کرد و تماس های ویدیویی را در سال ۲۰۲۰ ارسال کرد. در سال ۲۰۱۳ ، او مقایسه کرده بود. با این حال ، وی بر اهمیت امنیت تماس ویدیویی گروهی تأکید کرد و این ممکن است دلیل تأخیر در انتشار این ویژگی باشد.

طبق گفته Angjet ، بنیانگذار تلگرام در پیام خود از رمزنگاری اشاره کرده است ، که شاید اشاره ای ظریف به مسائل امنیتی سرویس تماس ویدیویی زوم بوده است ، اما مشخص نکرد که آیا تلگرام از رمزگذاری جهانی در تماس های ویدیویی گروهی استفاده می کند یا خیر.


کلیدواژه : تلگرام
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید