محمدرضا رهبری بازیگر بچه مهندس؛ خیلی توهین شنیدم!

تازه های شبکه های اجتماعی :

محمدرضا رهبری بازیگر بچه مهندس در گفتگو با فارس: وقتی این نقش به من پیشنهاد شد احساس کردم این شخصیت وجه‌های مشترکی با شخصیت من دارد و از خودم خیلی دور نیست. از لحاظ درونی و اخلاقی می‌گویم و حتی فیزیکی. چون فصل یک تا سه این سریال پخش شده بود و ذهنیتی به مخاطب داده بود حس می‌کردم خیلی با این نقش هماهنگ هستم.

قبل از اینکه «بچه مهندس ۴» پخش شود بازخوردهای خوبی نداشتم و همه ناراحت بودند چون که جواد جوادی را با بازیگر دیگری دیده بودند و انتظار داشتند آن بازیگر بیاید.

به شما پیام می دادند؟

بله در اینستاگرام دایرکت و کامنت می‌دادند و بعضا حرف‌های زشت می‌زدند و خیلی اذیت شدم و توهین شنیدم. این مدت خیلی سخت گذشت و استرس‌های زیادی به من وارد شد. چون در فصل‌های اول و دوم و سوم فاصله زمانی زیادی بوده اما خب فصل ۴ ادامه فصل سه در همان زمان بود.
از این موارد تا به حال داشتیم مثل خانم ستاره اسکندری که به جای مرحوم گلدره در سریال «نرگس» آمد و در خاطرات خانم اسکندری خواندم که چقدر اذیت شده است اما بعد از اینکه چند قسمت پخش شد مردم با او ارتباط برقرار کردند.
برای جواد تصورمان این بود که خیلی طول می‌کشد تا این ارتباط برقرار شود اما خودم شاهد بودم که از قسمت سه به بعد بازخوردهای خیلی خوبی گرفتم. حتی در صفحه شخصی‌ام دیدم  بازیگر قبلی نقش جواد با توجه به حاشیه‌های ایجاد شده و نپذیرفتن نقش جواد در ادامه فصل جدید از طرف همان طرفداران نقد شده که بعضا پیام‌هایشان را در کامنت‌ها و دایرکتم می‌بینم

 

62346234623 - محمدرضا رهبری بازیگر بچه مهندس؛ خیلی توهین شنیدم!


دیدگاه کاربران ۲ دیدگاه
  • آریسا 11 مه 2021 / 3:09 ب.ظ
    0 0

    سلام به نظر من نقش شما عالی بودو حرف نداشت خیلی خوب بود

  • Arisa 11 مه 2021 / 3:10 ب.ظ
    0 0

    به نظر من نقش شما خیلی خوب بود عالی بود حرف نداشت

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید