پ
مورینیو

جدیدترین مصاحبه مورینیو بعد از اخراج از تاتنهام

ژوزه مورینیو که یک هفته از سوی تاتنهام اخراج شده ابراز امیدواری کرده که به زودی به مربیگری بازگردد. اخراج غیر منتظره ژوزه مورینیو از تاتنهام هفته گذشته اتفاق افتاد ، یک هفته مانده به فینال جام حذفی و آقای خاص این شانس را داشت که حداقل یک جام با باشگاه شمال لندن بدست آورد. […]

ژوزه مورینیو که یک هفته از سوی تاتنهام اخراج شده ابراز امیدواری کرده که به زودی به مربیگری بازگردد.

اخراج غیر منتظره ژوزه مورینیو از تاتنهام هفته گذشته اتفاق افتاد ، یک هفته مانده به فینال جام حذفی و آقای خاص این شانس را داشت که حداقل یک جام با باشگاه شمال لندن بدست آورد. با این حال اخراج مورینیو باعث شد تا او برای اولین بار مربی تیمی شود و هیچ جامی کسب نکند. این ناکامی در کارنامه مورینیو ثبت شد و اکنون گزینه های وی برای مربیگری کمتر از قبل شده است.

آینده نامشخص

مورینیو پس از اینکه آخرین بازی تیمش مقابل اورتون با تساوی ۲-۲ به پایان رسید توسط تاتنهام اخراج شد. بسیاری از رسانه ها گزارش دادند که مورینیو با مدیران این باشگاه به دلیل لیگ اروپا مشکلی داشته و بلافاصله اخراج شده است. اکنون گزینه های مورینیو محدود شده است ، زیرا بعید است در حال حاضر به لیگ برتر انگلیس برگردد و گزینه مشخصی در سطح ملی ندارد. شاید با انتخاب جدید همه را متعجب کند.

مشتاق کار جدید

با این حال ژوزه مورینیو از اینکه خیلی زود مربی تیم جدیدی است ناامید نیست. وی در مصاحبه زنده با TacoSport گفت: “من به عنوان یک فوتبالیست ، همیشه به فوتبال نگاه می کنم.” من مشتاقانه منتظر کار جدیدم هستم ، زیرا معتقدم کار جدید من نیز فوق العاده خواهد بود. من کاملاً جذب فوتبال شده ام و کارم را دوست دارم. الان یک هفته است که کار نمی کنم و آن را از دست داده ام. “بیایید از زمان حال لذت ببریم.”

لی کلایتون ، خبرنگار مصاحبه با ژوزه مورینیو ، نیز ابراز امیدواری کرد که به زودی آقای خاص را به عنوان مربی در انگلیس ، اسکاتلند و شاید حتی ولز ببیند. به دنبال اخراج مورینیو ، گفته شد سلتیک اسکاتلندی ، یکی از محبوب ترین تیم های انگلیس ، می خواهد با مربی معتبر پرتغالی همکاری کند. با این حال هنوز هیچ پیشنهاد رسمی به مورینیو ارائه نشده است.


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید