دستگیری کلاهبرداران حرفه ای در تهران

دستگیری کلاهبرداران حرفه ای در تهران
ب

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری ۲ کلاهبردار که خودرو های مستعمل را به جای خودرو صفر می فروختند خبرداد و گفت: کارشناسان ارزش ریالی اموال کلاهبرداری شده را ۱۰ میلیارد ریال برآورد کرده اند.

سرهنگ “جلیل موقوفه ای” اظهار کرد: در پی وقوع چند فقره کلاهبرداری خودرو تیمی از ماموران کلانتری سریعا بررسی موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی تصریح کرد: پس از انجام تحقیقات گسترده و به کار بردن شگرد‌های پلیسی، ۲ کلاهبردار توسط ماموران کلانتری شناسایی و بازداشت شدند.

رئیس پلیس پیشگیری تهران با بیان اینکه متهمان با درج آگهی در سایت های خرید و فروش مجازی، خودروهای صفر را به خریداران نشان می دادند، ادامه داد: مال باختگان پس از معامله و هنگام تعویض پلاک خودرو، متوجه می شدند خودرو صفر نبوده و در دام کلاهبرداران قرار گرفته اند.

وی در خصوص نتیجه تحقیقات پلیسی توضیح داد: در این پرونده ۲ کلاهبردار بازداشت شدند و ۴ دستگاه خودرو شامل ۲ دستگاه صفر و ۲ دستگاه خودرو کارکرده کشف شده است.

سرهنگ موقوفه ای با بیان اینکه با تجمیع پرونده های مشابه تا کنون ۲۵ مال باخته از متهمان شکایت کرده اند، افزود: تلاش برای کشف سایر جرائم احتمالی ادامه دارد.

این مقام انتظامی در پایان عنوان کرد: کارشناسان ارزش ریالی اموال کلاهبرداری شده را ۱۰ میلیارد ریال براورد کرده اند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.