پ
۶۳۴۶۲۴۳

تحریم شبکه های اجتماعی توسط باشگاه های لیگ برتر انگلیس

باشگاه های لیگ برتر انگلیس حساب های مجازی خود را موقتاً غیرفعال کرده اند. هر ۲۰ باشگاه لیگ برتر انگلیس سه شبکه اجتماعی توییتر ، فیس بوک و اینستاگرام را تحریم کردند. بنابراین ، هیچ یک از حساب های رسمی این باشگاه ها از ساعت ۱۵:۰۰ جمعه ۳۰ آوریل (امروز) تا ۲۳:۵۹ روز سه شنبه […]

باشگاه های لیگ برتر انگلیس حساب های مجازی خود را موقتاً غیرفعال کرده اند.

هر ۲۰ باشگاه لیگ برتر انگلیس سه شبکه اجتماعی توییتر ، فیس بوک و اینستاگرام را تحریم کردند. بنابراین ، هیچ یک از حساب های رسمی این باشگاه ها از ساعت ۱۵:۰۰ جمعه ۳۰ آوریل (امروز) تا ۲۳:۵۹ روز سه شنبه ۳ مه (به وقت محلی) فعال نخواهد بود. در بیانیه اتحادیه فوتبال انگلیس آمده است:

اگرچه همه باشگاه ها از اهمیت رسانه های اجتماعی در برقراری ارتباط با هواداران خود به خوبی آگاه هستند ، اما به دلیل گسترش توهین ، نفرت و رفتارهای تبعیض آمیز ، باشگاه های حرفه ای فوتبال انگلیس به طور همزمان از توییتر ، فیس بوک و اینستاگرام استفاده می کنند. آنها تحریم می کنند. FA و باشگاه ها انتظار بیشتری از عوامل شبکه های اجتماعی برای کنترل فضای مجازی دارند ، اما آنها هیچ تلاشی برای تخریب یا محدود کردن پیام ها و پیام های توهین آمیز نکرده اند. باشگاه های لیگ برتر اکنون برای مبارزه با شبکه های اجتماعی و اعتراض ، از ساعت ۳ جمعه (۳۰ آوریل) تا ۱۱ شب سه شنبه (۳ مه) شبکه های اجتماعی را به صورت متحد تحریم می کنند. در این مدت شاهد تحریم کامل اخبار در صفحات این باشگاه ها در شبکه های اجتماعی خواهیم بود و فعالیتی در فضای مجازی نخواهند داشت.


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید