نانچیکو بروسلی به حراج گذاشته شد + عکس

در حراج جولین در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه ، ۲۸ و ۲۹ آوریل ، نانچیکو بروس لی ۴۰ برابر قیمت اولیه خود فروخته شد.

طبق گزارش مجله لس آنجلس ، محبوب ترین اقلام سینمایی ۵۰ سال گذشته در حراج جولین در بورلی هیلز ، کالیفرنیا فروخته شده است.

در این حراج که آخر هفته گذشته چهارشنبه و پنجشنبه ۲۸ و ۲۹ آوریل بصورت آنلاین و حضوری برگزار شد ، خریداران پیشنهادات خود را برای اقلام و لوازم مورد نظر خود اعلام کردند.

اقلام حاضر در این حراجی مربوط به فیلم هایی چون فرنشایزهای «جیمز باند»، «بیگانه»، «جان سخت»، «صورت زخمی»، سری فیلم های «هری پاتر» و چند فیلم دیگر بودند. اسلحه کمری مامور ۰۰۷ در سری فیلم های «جیمز باند»، راکت پینگ پونگ فیلم «فارست گامپ» و نانچیکو چوبی متعلق به بروس لی نیز جزو شاخص ترین وسیله های موجود در این حراجی به شمار می آمدند.
در میان محبوب ترین این وسایل، پیش بینی می شد نانچیکو متعلق به بروس لی که از آن در فیلم های مطرحش چون «بازی با مرگ» استفاده کرده بود به رقم ۲ هزار دلار فروخته شود که البته این میزان تا حدود ۴۰ برابر یعنی عدد ۸۳ هزار دلار (حدود یک میلیارد و نهصد میلیون تومان) رسید.
bruce lee nunchaku signature weapon 1 0756e5dcd303e8eb28e2361c0eee6a57 - نانچیکو بروسلی به حراج گذاشته شد + عکس
کت راه راه آل پاچینو در سکانس پایانی فیلم «صورت زخمی» نیز به قیمت ۸۳ هزار دلار (حدود یک میلیارد و نهصد میلیون تومان) فروخته شد، پیش بینی می شد این کت مشهور به رقم ۶۰ هزار دلار فروخته شود.
فندک مارک تجاری زیپو متعلق به بروس ویلیس در فیلم «جان سخت» نیز به رقم ۱۶ هزار دلار (حدود ۳۶۰ میلیون تومان) فروخته شد، این فندک پیش بینی می شد با ۱۰ هزار دلار حراجی را به پایان برساند.
یکی دیگر از محبوب ترین وسایل فروخته شده در این حراجی مربوط به کلت کمری ۹ میلیمتری نیمه اتوماتیک والثر پی۵ متعلق به شان کانری بود که این بازیگر از آن در فیلم «هرگز نگو هرگز» استفاده کرده بود. این کلت به قیمت ۱۰۶ هزار دلار (حدود دو میلیارد و چهارصد میلیون تومان) فروخته شد. پیش بینی می شد این کلت به قیمت ۸۰ هزار دلار فروخته شود.

منبع
صبا
کلیدواژه : بروسلی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید